CGS Romania

• Site: www.cgsinc.com

Evaluari companie CGS Romania

(Proiect Sprint) Salariu bun spre f bun, mediul de munca/colegi super, management mega slab si incompetent.

25.10.2017 - Fost angajat Full time Util (22)

Pro
Salariu, mediu de lucru, colegi tineri, concursuri si bonusuri, etc.

Contra
Atmosfera trista, multi nervi de la managementul incompetent care de multe ori nu stie sa se poarte ca de la om la om ci ca de la om la caine...

Sa angajeze management mai predispus stresului si sa fie mai transparenti, sa se gandeasca ca nu sunt superiori deloc si ca in lumea de afara sunt nimicuri :)

Full time - Agent vanzari telesales - Sibiu

A fost ok dar nu prea

24.10.2017 - Fost angajat Full time Util (12)

Pro
Programul care era de la 10 la 18 30
Pauze ok
salariu bun ( daca stii o lb straina inafara de engleza)
-alte beneficii
zona accesibila cu metrou

Intra oricine. Scapa care poate.

20.10.2017 - Fost angajat Full time Util (13)

Pro
Depinde cu cine faci training. Eu am nimerit in echipa unei domnisoare care si-a dat toata silinta, atitudine calma, pozitiva. Un om caruia ii place ce face, si iti inspira si tie incredere in tine.
In caz ca te plictisesti acasa, si esti intre job-uri, ai sansa chiar si din acea scurta luna de zile de training, sa inveti multe,care pe viitor iti pot fi de folos. Te poti duce sa speli vase 2 luni, sau poti veni la CGS, sa faci un training proactive , si sa iesi din zona de confort.

Experienta in CGS

13.10.2017 - Angajat Full time Util (22)

Pro
Colegii sunt ok in mare parte
Proiectul pe care lucrez e okish si ajuta la experienta

Oferte care ti s-ar potrivi

Am ceva ani de vechime in aceasta companie sfatul meu e simplu: daca esti student nu ai familie cu care sa ai nevoia sa comunici frecvent da ar fi ok un job, insa pentru restul nu e recomandat mai ales din perspectiva regulilor interne restrictii peste restrictii nu ai dreptul sa tii telefonul cu tine nici macar in buzunar fiind nevoit sa incui sub cheie si cheia la cheremul unui teamleader cred ca drepturile omului si mai ales privarea de viata privata sunt undeva pe luna deja... Pe langa toate astea salariile promise au determinat cam 25% sa renunte la locul de munca aici va dati seama si de ce. ,,Salariul net la orive angajat entry level in Bucuresti de minim 550 de euro programul de 8 ore jumate platit doar pe 8 ore pauza totala de o ora cand la munca pe calculator ar fi de 10 min la o ora de lucru mariri de salariu din an in paste, sanse de promovare si dupa 3 ani de vechime zero sau aproape zero

28.09.2017 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Stabilitate si aia cu "?"

Casier
Colegi,atmosfera
Tehnologii noiPosibilitatea de a invata lucruri necesare in carieraSalarii decente
Farm manager
Program lejer,fără o stricta monitorizare din partea angajatorului.
Concurs
Scrum Master