CGS Romania

• Site: www.cgsinc.com

Evaluari companie CGS Romania

Customer Support Specialist

26.08.2015 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Cu adevarat o multinationata unde ai foarte multe oportunitati de a invata lucruri noi si de a interactiona cu persoane de diferie categorii.

Contra
Salariul la inceput este unul mediu raportat la piata, insa poate creste in functie de proiect (cele tehnice si cu limbi straine sunt mai bine remunerate)

Poti sa ai sansa sa ai un management super ok si flexibil, sau din contra, unul mai putin intelegator. Pentru prima categorie: mentineti-va asa, pentru a doua categorie va rugam sa tineti cont ca lucrati cu oameni valorosi, aveti rabdare

Full time - Customer Support Specialist - Bucuresti

Experienta mea in CGS, una medie

01.07.2015 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Destul de multe beneficii, poti participa la foarte multe trainiguri si cursuri, ai posibilitatea sa promovezi intern

Call centeru nu e pentru toata lumea. Ai rabdare si nervi tari you're good to go...

08.01.2015 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
am intalnit niste oameni ok

Customer Care with English

Nici groaznica dar nici folositoare in afara ca ai un salariu (in niciun caz pe masura a ceea ce faci) care iti intra pe card la timp

12.07.2014 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Salariu care intra la timp, colegi de treaba

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Pepco Romania

Full time

Zarnesti

Locuri de munca Pepco Romania

Full time

Arad

Este o firma in dezvoltare, nu este perfecta, dar tinde spre imbunatatire. Modul de lucru este tipic unei corporatii, trebuie sa respecti niste reguli pentru a ajunge la niste rezultate cerute de catre client. Au diferite proiecte, pe diferite limbi. Ai nevoie de flexibilitate, daca vrei sa ai succes in genul acesta de firme,

19.04.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Salariul intotdeauna la timp, la fel si bonurile de masa. Colegi tineri, firma se adreseaza mai ales studentilor si persoanelor care cunosc limbi straine la nivel avansat, tocmai iesirea de pe bancile scolilor. Daca nimeresti intr-o echipa cu probleme ai sansa de a avansa rapid. Daca echipa este stabila, ai sansa de a lucra intr-o echipa unita.

Crew trainer
Program flexibil, in timp salarii bune (cu ture de noapte si ore suplimentare) si cam atat
Seriozitate si conditii de muncă foarte bune.
Mediu de lucru placut. Posibilitate de dezvoltate profesionala
Concurs
Controlor de gestiune