CGS Romania

• Site: www.cgsinc.com

Evaluari companie CGS Romania

Cea mai proasta companie pentru care am lucrat vreodata

21.12.2017 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Multinationala americana, trainerul a fost super, te ajuta sa te dezvolti, cursul a fost interactiv cu toate ca mai trebuie facuta foarte multa practica

Contra
Nu exista respect pentru angajat. De multe ori, nici in pauza nu aveai voie fiindca e nivelul prea mare de apeluri si trebuie sa fii la dispozitia clientului. Uneori, stai chiar si 4 ore la calculator, nici macar la baie nu ai voie. Cerintele sunt foarte mari, trebuie chiar sa te milogesti la client, doar doar inchizi acea vanzare, nu conteaza ca el e nemultumit de factura. Ai vandut ceva, trebuia sa vinzi mai mult, ai dat un telefon, de ce nu ai dat si vreo 2 tablete? Stimulente, zero, tehnici vanzari nu se invata prea multe. Esti umilit incepand de la team leader, pana la management.

Sa trateze angajatul cu respect fiindca un angajat multumit e cheia succesului unei firme si la randul lui va face si clientii multumiti

Full time - Consultant vanzari - Galati
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Una din cele mai bune companii pentru Entry Level.

20.12.2017 - Angajat Util (3)

Pro
Ai parte de traininguri si programe de dezvoltare profesionala. Posibilitati de promovare. CGS promoveaza doar intern.
Colectiv tanar. Echipa de management foarte intelegatoare si dispusa sa iti ofere ajutor mereu.
Bonusuri, team buildings, Winter & Summer Games.
Oportunitatea de a lucra cu clienti de top din lume si a castiga experienta.
Salariul nu intarzie niciodata!
Program flexibil.

Este o experienta intr adevar remarcabila, sunt foarte multumit, astept cu nerabdare sa invat cat mai multe lucruri, recomand tuturor aceasta companie

18.12.2017 Util (5)

Pro
Legat de aceasta companie, sunt foarte multumit. Pornind de la salariu si pana la beneficii sunt foarte multumit. Am sa vad pe parcurs cum vor decurge lucrurile

Am fost sunata si am purtat o discutie cu reprezentatul hr. Dupa discutie nu am mai primit feedback

15.12.2017 Util (4)

Pro
Stie cineva ce salarii sunt pt postul de lb italiana back office?

Oferte care ti s-ar potrivi

Colectiv minunat si prietenos

11.12.2017 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Salariu atractiv
Lucru de birou

Advalia Services