CGS Romania

• Site: www.cgsinc.com

Evaluari companie CGS Romania

CGS - Tech agent

21.01.2017 - Angajat Full time Util (12)

Pro
Zona de birouri foarte moderna, spatiul de lucru este chiar foarte ok (si de ce nu, motivant pentru un angajat, mai ales la inceput). Proiectul pe care lucrez este destul de tehnic si chiar invat notiuni pe care altfel nu le-as fi invatat.

Contra
Mi se pare o graba in a trece peste anumite lucruri si nu apuci sa sedimentezi tot, desi ti se cere dupa.

Incercati sa acordati mai mult timp de sedimentare celor care sunt la inceput.

Full time - Technical agent - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

CGS Bucuresti

27.12.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Intr-adevar este un program flexibil (cred totusi ca depinde si de proiect) si ai sansa sa cunosti colegi super ok.

Am petrecut destul de mult in CGS incat sa pot face o evaluare corecta.

21.12.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Este o companie corporate, lucreaza pe proiecte, deci ai sansa sa lucrezi pe mai multe proiecte. Pentru un inceput de cariera recomand fara niciun fel de probleme, ai sansa de a intelege cum merg lucrurile, mai ales daca lucrezi si cu clientii direct. La fel, poti interactiona si cu oameni foarte ok.

Angajat:"Pot sa merg la toaleta?" Teamleader: "Da' nu poti sa te tii pana la pauza, ce, esti animal?" Cred ca aceasta discutie spune tot.

22.11.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Inveti sa fii calm si sa ingori idiotii.

Oferte care ti s-ar potrivi

CGS @French, proiect de suport technic

16.11.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Stabilitate, proiect tehnic, ai ce invata desi a inceput sa intervina si rutina.

Salariul destul de ok