CGS Romania

• Site: www.cgsinc.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie CGS Romania

Ok overall

02.04.2019 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Program ok. Colectiv on mare parte ok. Salariul intotdeauna la timp.

Contra
First line management (supervisor level / department managers level) de cele mai multe ori fara nicio abilitate de leadership sau puterea exemplului. Formati pe vechile tipare de sef/ sefut/ sau nu stiu cine sunt si ce fac insa punctez bine la pupat orice, oricum, oriunde.
Managerii de proiecte sau operationali ok, insa pana la Dzeu te mananca sfintii :D :)))

Traininguri de leadership pentru supervizori si first line management! O mai buna selectie a acestora pe principii exclusiv profesionale.

Fost angajat 2017 - Full time - Bucuresti - Suport tehnic B2B
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Destul de ok

01.04.2019 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Salariul

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Daca nu ai prieteni,familie,viata sociala,e perfect locul de munca.

28.03.2019 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Pe sales,daca esti tanar si inca nu sti ce inseamna raportul bani/sanatata/timp liber,o sa fi oarecum multumit de salariu.

Colegi misto; Pacat de restul

27.03.2019 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Pro: colegii. Un mediu de lucru tanar

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

inca lucrez la cgs brasov - la angajare nu s-a discutat de sales rate - a venit dintr-o data pe mailul intern din companie ca e la 6% - recent au trecut la 13%

27.03.2019 - Angajat - Full time

Pro
voucher taxi - in general esti ingramadit cu maximum cat poate duce un taxi iar cei de la Martax ori sunt batrani la care miroase masina infiorator ori sunt copii care te duc ca pe cartofi

Locuri de muncă
DAbo Doner România