Christian Tour

• Profil companie inactiv
  • Site: www.christiantour.ro

Evaluari companie Christian Tour

Pentru început de drum

04.08.2016 - Fost angajat Full time Util (1)

Pro
- am intalnit oameni minunati
- am invatat multe
- obisnuinta cu presiune si stres :)) orice alt job pare mult mai usor

Contra
- salariul: toata lumea stie ca au aproape cele mai mici salarii de pe piata
- nu ii intereseaza deloc de angajati, prefera sa angajeze oameni noi incontinuu decat sa isi pastreze si valorifice oamenii vechi
- conducerea: in ultimul timp s-a schimbat enorm. Oamenii vechi si buni au plecat (mai sunt cateva except?ii)
- diferente enorme intre cei care lucreaza in call-center si cei care lucreaza in agentii. Cei din agentii in 80% din timp le fac treaba si celorlalti si nu sunt apreciati deloc pt asta
- targete mult prea mari si recompensare mica
- infotripuri alese in functie de "cine se intelege mai bine cu pers care se ocupa"
- uneori mult stat peste program
- nu ai cum sa avansezi decat daca dai 100 de teste de 300 de intrebari tare idioate (avansat insemnând 1 mil, maxim 2 la salariu)

Sunt destule.....dar degeaba..vorbesti cu peretii

Full time - Agent turism - Bucuresti

Experienta Christian Tour

25.06.2015 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
E un loc de munca ptr absolventi , pentru cine doreste sa acumuleze experienta si care poate trece usor peste orice situatie !

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca OC Prod Group Customer Support with French
OC Prod Group
BUCURESTI, Iasi, Galati
Locuri de munca DK Global Recruitment Junior CS& ITS Jobs in Bucharest
Locuri de munca DK Global Recruitment Companie Multinationala angajeaza vorbitori de Italiana/Franceza/Rusa/Germana pentru pozitii junior/senior  E
Locuri de munca DK Global Recruitment Order Management in Bucharest - Danish language required
Locuri de munca Huntrecruitment Asset and Configuration Management Specialist, ServiceNow
Huntrecruitment
Gestionar depozit
Programul Colectiv unit
Casier
Nu m-au dezamagit niciodata, mi-au dat concediu de odihna, ba chiar si pe cel de crestere copil.nu ...
Respect, incurajeaza dezvoltarea si promovarea. Este un loc de munca stabil si sigur. Isi onoreaza ...
Operator PC
Auditor