Clas Interprod SRL

• Tel: 021.444.0921

Evaluari companie Clas Interprod SRL

Ocoliti aceasta firma, bataie de joc

27.09.2018 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Nu exista aspecte pozitive

Contra
Timpul petrecut la munca peste limita bunului simt de ore suplimentare, nu se asigura tot timpul transport sau bani peste ora 22-23, zilele libere sunt taiate din salariu, personal putin care fac de toate, relatiile intre colegi nu exista, nimeni nu isi stie exact locul asa ca toata lumea face de toate, sefii nu asculta angajatii si nevoile acestora, nu exista un grafic orar al intrarilor si iesirilor asta inseamna timpi pierduti ore suplimentare foarte multe pe zi, ore suplimentare neplatite conform legii si multe altele. Probabil daca s-ar face un control a doua zi unitatea ar avea lacatul pus pe poarta.

Respectati angajatii!

Full time - Manipulant - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

O experienta care te lasa cu sechele. Muncesti 6 zile din 7 mai rau ca un sclav, cate 12-13 ore/zi minim iar atmosfera incepand de la o anumita parte din personal si pana la conducere este una de indiferenta totala fata de angajat si o bataie incredibila de joc.Programul se termina doar cand sefii iti dau voie sa pleci, chiar daca tu esti la program pana la ora 18:00. Daca citesti asta si lucrezi acolo in prezent, recomand sa chemati ITM-ul in control(pe mine nu m-a dus capul la acel moment iar acum regret). Garantez ca ii vor prinde cu cateva nereguli.

15.08.2018 - Fost angajat Util (7)

Pro
Aspecte PRO nu cred ca exista si nici nu vor exista in aceasta "firma" pur romaneasca. Sefii sunt ahtiati dupa bani iar cuvantul "sclav" cred ca este mult prea ingaduitor pentru a descrie comportamentul lor fata de angajati.

O companie care aduce aminte de epoca sclavagismului.

25.10.2017 - Fost angajat Full time Util (14)

Pro
Nu am gasit nimic. poate doar ca e curat in curte. :)

Manager
Exgy performanta, beneficii.
Asistent de farmacie
Sefii superiori sunt corecții.
-open space-colegi te treaba-salariu atractiv
Concurs
Agent turism