Clas Interprod SRL

• Tel: 021.444.0921

Evaluari companie Clas Interprod SRL

Clas Interprod

22.04.2019 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Nimic. Nimic. Nimic

Contra
Tot ce se intampla acolo. Lipsa de respect, program, jigniri, abuzuri. E pacat ca se mai practica asa ceva in Romania

Nu pot ca ma cenzurati voi.

Full time - Manipulant marfa - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Ocoliti aceasta firma, bataie de joc

27.09.2018 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Nu exista aspecte pozitive

O experienta care te lasa cu sechele. Muncesti 6 zile din 7 mai rau ca un sclav, cate 12-13 ore/zi minim iar atmosfera incepand de la o anumita parte din personal si pana la conducere este una de indiferenta totala fata de angajat si o bataie incredibila de joc.Programul se termina doar cand sefii iti dau voie sa pleci, chiar daca tu esti la program pana la ora 18:00. Daca citesti asta si lucrezi acolo in prezent, recomand sa chemati ITM-ul in control(pe mine nu m-a dus capul la acel moment iar acum regret). Garantez ca ii vor prinde cu cateva nereguli.

15.08.2018 - Fost angajat Util (7)

Pro
Aspecte PRO nu cred ca exista si nici nu vor exista in aceasta "firma" pur romaneasca. Sefii sunt ahtiati dupa bani iar cuvantul "sclav" cred ca este mult prea ingaduitor pentru a descrie comportamentul lor fata de angajati.

O companie care aduce aminte de epoca sclavagismului.

25.10.2017 - Fost angajat Full time Util (14)

Pro
Nu am gasit nimic. poate doar ca e curat in curte. :)

Nivel Salarial Ok
Colegi minunati;Creativitate pana peste limite;Mediu de lucru placut;Salariu motivant;Libertate in ...
Multe lucruri de invatat, colegii sunt foarte de treaba si te ajuta la inceput.
Concurs
Analist financiar