Clas Interprod SRL

• Tel: 021.444.0921

Evaluari companie Clas Interprod SRL

O experienta care te lasa cu sechele. Muncesti 6 zile din 7 mai rau ca un sclav, cate 12-13 ore/zi minim iar atmosfera incepand de la o anumita parte din personal si pana la conducere este una de indiferenta totala fata de angajat si o bataie incredibila de joc.Programul se termina doar cand sefii iti dau voie sa pleci, chiar daca tu esti la program pana la ora 18:00. Daca citesti asta si lucrezi acolo in prezent, recomand sa chemati ITM-ul in control(pe mine nu m-a dus capul la acel moment iar acum regret). Garantez ca ii vor prinde cu cateva nereguli.

15.08.2018 - Fost angajat Util (7)

Pro
Aspecte PRO nu cred ca exista si nici nu vor exista in aceasta "firma" pur romaneasca. Sefii sunt ahtiati dupa bani iar cuvantul "sclav" cred ca este mult prea ingaduitor pentru a descrie comportamentul lor fata de angajati.

Contra
Atata vreme cat toate ASPECTELE NEGATIVE pleaca de la "conducere", consider ca in aceasta firma nu se poate imbunatati ABSOLUT nimic.
Printre angajati, au anumiti "veterani" care iti mananca zilele si te aduc intr-o stare de depresie acuta.

Incercati sa nu va mai bateti joc de oamenii pe care ii angajati si sa ii cocosati cu munca.

Bucuresti

O companie care aduce aminte de epoca sclavagismului.

25.10.2017 - Fost angajat Full time Util (14)

Pro
Nu am gasit nimic. poate doar ca e curat in curte. :)

Locuri de munca Cora Romania
Cora Romania
Agent vanzari
Job dinamic, colegi prietenosi, tineri, orientati spre nou.
Analist servicii clienti
FlexibilitateWfh câteva zile pe lunaColectiv tanar
Engineer
Infrastructura de lucru excelenta.Beneficii extrasalariale.Seriozitate.
Operator cnc
Montator subansamble