Colterm SA

• www.colterm.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Colterm SA

Sunt foarte multumita de locul de munca

30.03.2021 - Angajat - Full time

Pro
Echipa tanara, oameni frumosi, intelegere, respect, si fara stres la locul de munca

Contra
Sa incerce sa se dea salariile la timp ai nu cu intarzieri de cate o saptamana

Sa se lase deoparte tot ce este politic si cred ca cu 3 directori se poate face treaba mult mai buna decat cu 7 directori

Angajat - Full time - Timisoara - Inginer
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Ar putea fi bine daca nu ar fi rau....

25.03.2021 - Angajat - Full time

Pro
Stabilitate, se tine cont de vechimea totala in munca indiferent de angajatorii anteriori, lucru care se simte si la salar si la zilele de concediu, colegi si sefi ok - cel putin la mine in departament, ca in altele......

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Exceptand cateva chestiuni care ma deranjeaza, este firma la care ma pot gandi sa raman pana la pensie.

22.01.2021 - Angajat - Full time

Pro
Trebuie sa precizez din start ca ce spun este valabil strict in cazul meu si a departamentului in care lucrez..... Nu te streseaza nimeni, atata timp cat te incadrezi in termene si in buget; Sefii iti acorda incredere si iti spun ce trebuie sa faci nu cum sa faci; Se respecta specializarea si nu trebuie sa faci lucruri care nu sunt de competenta ta. Nu esti supraincarcat cu proiecte si se acorda un timp decent pentru rezolvarea acestora.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție