Competence Call Center - CCC

BPO & Servicii

• Site: www.yourccc.com

Evaluari companie Competence Call Center - CCC

Lasa mult de dorit in ultima perioada

17.05.2018 - Full time Util (0)

Pro
Vorbesc strict de proiectul Ryanair. Program flexibil, in cea mai mare parte il faci tu cum vrei, colectiv foarte ok, si in mare parte tanar.

Contra
*In primul rand salariile FOARTE mici. In ak doilea rand, volum de munca f mare, nu prea se tine cont de calitate, ci de cantitate. Cea mai mare parte din personal pleaca din cauza salariului.
* Nu o sa avansezi niciooodata in functie decat daca esti prieten cu cine trebuie. Sunt persoane cu niste functii care nu au habar de ceea ce fac, nu au nici un studiu sau diploma pt ceea ce fac.
* E o regula absurda in care nu ai voie sa te atingi de telefon in timpul programului de munca si de cele mai multe ori esti certat si doar pt simplul fapt k vorbesti cu colegii.
*Programul ti se da cu o saptamana inainte si in ultima vreme , vineri seara ! Total inadmisibil.
*Personalul de la HR este 99% plin de ipocrizie si falsitate.

MARITI SALARIILE !!!
Schimbat in totalitate personalul de la HR. Redusa strictetea in legatura cu telefonul, in legatura cu performance ul de limba, schimbati oamenii care se cred sus ca au niste functii si habar nu au de ceea ce fac. Avansati oamenii care chiar au idee despre proceduri si care pot intr-adevar sa ajute agentii.

Full time - Bucuresti

Proiect Turkish> Am intrat cu sperante.... dupa un an sunt dezamagit de managementul austriac si de nepasarea aceluiasi management si de lipsa de reactie a titularului de proiect, respectiv Turkish Airlines

16.05.2018 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Colectiv tanar, care isi cauta un ban de mers la mare......
Inveti sa apreciezi cainele pe care il ai acasa pt ca nu vorbeste.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Competence Call Center - CCC

Am lucrat pe proiectul Ryanair, aproximativ 2 ani. Am acumulat destula experienta in customer service.

08.05.2018 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Oamenii sunt ok, programul flexibil, nu sunt foarte exigenti cu angajatii, se accepta oameni cu/fara experienta, inveti le parcurs multe lucruri.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Pentru mine a fost o rampa de lansare

04.05.2018 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Bun pt cei aflati la inceput si care vor sa invete. Un start in cariera.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Dezamagitor. Se duce totul de rapa datorita celor care sufera de mania sefiei.

04.05.2018 - Angajat Full time Util (4)

Pro
Nimic de zis. Nu exista argumente pro si nici nu se merita sa te chinui doar pentru ca sunt cateva persoane cu bun simt

Locuri de munca WNS Global Services Junior Finance & Accountant
WNS Global Services
Locuri de munca Arvato Romania Frontline Ambassador - German and English - Cluj-Napoca
Arvato Romania
Cluj Napoca, Gherla, Turda
Locuri de munca Accenture Romania Senior Contract Analyst with German
Accenture Romania
Locuri de munca Allianz Technology Personal Assistant with English
Allianz Technology
Locuri de munca Genpact Romania IT Support level 1 with Italian
BUCURESTI, Job national
Accent pe angajat.Programe de dezvoltare si beneficii.
Super colegi, oameni cu experienta si knowledge ridicat. Poti invata.Diferite beneficii oferite de ...
- Posibiltati de invatare- Pachet salarial bun
800 lei