Competence Call Center - CCC

BPO & Servicii

• Site: www.yourccc.com

Evaluari companie Competence Call Center - CCC

Angajati-va pe orice alt proiect, dar nu pe vanzari

19.02.2018 - Angajat Part time Util (0)

Pro
Colegii sunt de treaba, m-am inteles mereu cu ei. Echipa a fost in regula si Team Support-ul si QC m-au ajutat mereu cand am avut nevoie.

Contra
Faci foarte greu bonusuri pe vanzari. Salariul la part-time e mult prea mic pe limba romana. Am fost pe credite pe ING si daca nu erai in target la revedere. Nu iei bonus deloc la inceput s ajungi acasa plangand de nervi. Plus ca am fost pe asigurai de viata (dupa ce m-au stresat sa invat pentru examenul de calificare pentru asiguras?i practic imi spuneau ca nu mai au ce sa faca cu mine daca nu-l iau; buna incurajare de la un team support, ce pot sa zic) si m-au mutat înapoi pe credite pentru ca? "nu faceam vanzari", dar cateodata depinde si de client nu doar de tine. Asta nu inteleg ei în cazul vanza?rilor.

Mariri salariile pentru part-time in speciasti mai multa întelegere pentru cei de pe vanzari. Nu venim de pe Wall Street.

Part time - Agent call center - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

O companie indecisa. Acum vrea sa recompenseze pe masura angajatii de top, dupa cateva saptamani se razgandeste.

19.02.2018 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Daca este primul tau job poate fi chiar si peste asteptari, mai cu seama daca nu ai mai lucrat la CGS sau Arvato. Colegii si evaluatorii sunt ok. Conditiile de lucru sunt si ele ok. Daca ai nelamuriri tot timpul se gaseste cineva sa iti ofere informatiile necesare.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Competence Call Center - CCC

Spirit tanar plin de energie

14.02.2018 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Fiind la inceput de contract am doar de laudat performanta mirelei lupu si beatrice ispas pt profesionalism ,intelegere si rabdarea de care au dat dovada si in prezent

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Decenta dar salariul si beneficiile sunt sub media pietei, cel putin pe germana

13.02.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Colectivul este ok si unii team manageri dar altii au o grava problema cu reguliile chiar daca lucrezi pe back office si atmosfera poate fi una degajata.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Bataie de joc, dezinteres si lipsa de respect

12.02.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Colectiv aproape ok si nimic mai mult

Locuri de munca DB Schenker Global Services Europe Data Entry Clerk
DB Schenker Global Services ...
Locuri de munca Accenture Romania Warranty Claims Assessor with French
Accenture Romania
Locuri de munca Pole To Win Portuguese, German, French, Italian, Spanish, Russian (English mandatory) Customer Support - Full-time/part-time
Pole To Win
Locuri de munca SCC Services Analist servicii clienti - 1st line OOH - Iasi
SCC Services
Iasi
Locuri de munca Wipro Technologies Recruitment Assistant (6 -12 months contract)
Wipro Technologies
BUCURESTI, Timisoara
Technical Support IP
Sunt lucruri bune si rele ca in orice companie. Ca avantaje ai multe. Fiind provider, lucrezi cu ...
Tehnician
Niciun aspect pozitiv.
Inginer productie
Salariul platit la timp;Prime trimestriale.
Director magazin
Inginer productie