Cora Romania

3.1
  • Site: www.cora.ro

Evaluari companie Cora Romania

coruptie si rea-credinta gratuita

20.07.2017 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
pleci cu cumparaturile facute ca oricum bonurile de masa sunt blocate pe Cora

Contra
mediu de lucru sociopat - 11.09.2009 Placintaru Madalina si gasca m-a acuzat ca am lovit-o pentru a ma concedia disciplinar, am castigat si m-am reintegrat in munca prin hotararea judecatoreasca 43961/3/2009

Dupa ce au falsificat 3 sanctiuni disciplinare ca nu le-a convenit ca i-am dovedit in judecata, pe 02.11.2012 m-au concediat disciplinar din nou mintind ca refuz sa lucrez si alte bazaconii, si de data asta au dat spaga ca judecatorii refuza sa judece pana in prezent dupa ce au incercat degeaba sa treaca de mine o hotarare falsificata de perimare mintind si ca n-am cerut judecata in lipsa in 44914/3/2015 dupa ce au plimbat dosarul din 2012 prin tara 3 ani

Am publicat ultima contestatie care demonstreaza inclusiv coruptia totala a magistraturii aici: https://www.scribd.com/document/330305649/contestatia-concedierii-disciplinare

Fiti mai barbati - dati-va bani direct in cont ca nu e nevoie de parandarat prin Departamentul "Mircea fa-te ca lucrezi" IT fiindca nu intereseaza pe nimeni cum delapidati firma, cum nu intereseaza pe nimeni ca angajati pe pile si pe spaga si ca spalati bani sa scapati de taxe catre statul roman prin chirie catre propriile firme din paradisuri fiscale

Alte informatii valabile la data completarii acestei evaluari
Fost angajat Full time pe functia de Programator IT in Bucuresti anul 2012
Perioada de munca este de 3 - 4 ani.

Cora lucrator in depozit

26.05.2017 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Bun pentru un loc de munca stabil si cu salariul mereu la timp

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Cora Romania

Cora casier

22.05.2017 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Este loc de munca stabil, salariul la timp

Lucrator comercial la Cora

11.05.2017 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Salariul si mediul de lucru. Nu este o munca dificila, dar este stabil

Cultura si valori

Avantajul principal este ca ai de munca si daca iti faci treaba nu ai probleme la munca

13.01.2017 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Salariul la timp si stabilitatea pe care o ofera compania.

Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Oravita Full Time (f/m)
LIDL Romania
Drobeta Turnu-Severin
Last update: 11.08.2017
Locuri de munca APT Resources and Services SRL B2B Corporate Catalog Admin with English
APT Resources & Services SRL
Last update: 07.08.2017
Locuri de munca Step Up Quality Engineer
Step Up
Last update: 10.08.2017
Locuri de munca Societe Generale European Business Services SA Team Leader SIEBEL
Societe Generale European ...
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 14.07.2017
Locuri de munca Manpower Romania Jr Financial Officer
ManpowerGroup Romania
Last update: 12.07.2017
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Support Technician
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Accounts Payable
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Inginer proiectant ...
System Engineer
Coordonator Recrutare
Support Renewals Representative
Manager Trainee
Tehnician electronist
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...
Mai jos aveti cateva astfel de intrebari pe care nu ar trebui sa va temeti a le rosti. Daca primiti raspuns, puteti lua mai usor decizia de ...
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...