Cornerstone Technologies

• www.cst-us.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Cornerstone Technologies

O companie in care te poti dezvolta pe plan profesional dar si personal

22.09.2020 - Angajat - Full time

Pro
- mediu primitor de invatare
- discutii 1 la 1 cu clientii
- echipa tanara
- spatiu de relaxare

Contra
- ar fi misto sa se faca iesiri cu echipa

Angajat - Full time - Bucuresti
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Experienta extrem de placuta, atmosfera geniala, mediu de lucru relaxat

22.09.2020 - Angajat - Part time

Pro
Oameni saritori, primesti ajutor oricand ai nevoie, se invata o multime de lucruri noi din care castigi experienta, mediu de lucru relaxat, nu traiesti cu stres constant

O COMPANIE IN CARE POTI SA INVETI

11.03.2020 - Fost angajat 2019 - Part time

Pro
ti se ofer ajutorul si ai incredere sa il ceri
oameni faini

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Mediu de lucru placut, nu simti ca vii la serviciu

10.03.2020 - Angajat - Full time

Pro
- Discutii directe cu clientii. Nu e nimeni care sa faca ping-pong intre ce zici tu si ce zice clientul.
- Relatia cu clientii este foarte prietenoasa, de la om la om, se pot purta discutii cu ei si despre altceva decat "ce-am facut azi si ce trebuie sa fac maine"
- Nu exista o 'nomenclatura'. Chiar daca unele persoane au mai multa responsabilitate, nu exista ideea de 'sef'
- Toata lumea se poate implica in activitati daca exista interes. Nu e nimeni care sa te impinga de la spate.
- Proiecte interesante, nu te plictisesti
- Spatii de relaxare, birou mare, ai unde sa te duci daca vrei liniste
- Angajatul nu e ridicat in slavi si nu se incearca 'cumpararea' lor prin tot felul de 'beneficii' false
- Daca iti place, stai, daca nu, nu. Atata timp cat stii sa vorbesti si sa spui ce te doare, vei fi luat in seama.
- Colegi tineri, deschisi, te ajuta chiar daca nu sunteti pe acelasi proiect.
- E cate o persoana mai 'cu experienta' cam pe fiecare tehnologie/domeniu de care ai nevoie, care te poate indruma daca te-ai impotmolit
- Se cere de la angajati bun simt, sa-ti faci orele, sa depui interes si sa ai respect fata de munca pe care o depui, in limite umane
- Ai ocazia sa avansezi pe mai multe planuri, nu doar sa inveti o tehnologie anume
- Angajatii sunt incurajati sa nu depinda de o singura tehnologie si te poti muta pe alt proiect daca vrei sa lucrezi cu altceva
- Poti lucra remote, de acasa cand ai vre-o problema, sau sa faci o vizita in alte locatii (Brasov/Constanta/Bucuresti)

Nu doar un loc de munca

09.03.2020 - Angajat - Full time

Pro
- colegi saritori cu care te poti imprieteni foarte usor
- mediu de lucru placut, program flexibil
- sediu bine pozitionat
- clienti super ok
- sala de relaxare si jocuri
- distractie, dar si seriozitate cand este cazul

Locuri de muncă