Creative Marketing SRL

• Creative Marketing SRL

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Creative Marketing SRL

Focus pe ore de munca peste program, si supraveghere excesiva.

30.05.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Probabil singurul lucru la care s-au tinut de cuvant a fost salariul care ramane acelasi cu salariul pe care te-ai inteles de la inceput, fara bonusuri, mariri.

Contra
Erau vizibil deranjati, si mentionau des ca ar fi o idee buna sa stau peste program, peste orele de munca stabilite in contract, fiindca asta ar reflecta implicare mea la munca insa nu erau dispusi sa plateasca pentru acele ore in plus. Erau iarasi deranjati si chiar au specificat ca nu considera normal sa iesi din birou chiar daca esti in pauza, sa mananci in afara biroului si ca ar trebui sa imi iau un pachet la mine cu mancare si sa raman sa mananc cu restul colegilor inauntru in birou, lucru pe care l-am considerat total anormal fiindca eram in pauza si era alegerea mea sa ies afara. Erau concentrati mereu sa iti critice munca, sa iti dea si mai mult de munca si desi managerii de acolo nu au experienta pe ceea ce tu faci considerau ca ei cunosc acel domeniu mult mai bine ca tine. Lucru deranjant a fost iarasi ca eram supravegheati excesiv. Am cerut un salariu in media din domeniu, insa au incercat sa imi ofere mai putin si i-am refuzat.

Ar trebui sa inteleaga ca singurul motiv pt. care cineva ar munci in acele conditii ar fi salariul.

Fost angajat 2020 - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Locuri de muncă
Luxoft Romania