CTDI Romania

Evaluari companie CTDI Romania

Am crescut cu ei.Munca multa.Salariul mediu dar mereu la timp.

01.11.2019 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Program ok.
Posibilitate de avansare.
Salariul mereu la timp.

Contra
Locatia
Volum munca

Nu va lasati cotropiti de top-management.Apreciati angajatii actuali.Ce vine din urma e horror.

Full time - Mogosoaia

Companie daramata de Conducerea noua

24.07.2019 - Fost angajat Full time Util (2)

Pro
Nu exista nimic Pro in firma aceasta, oamenii sunt tratati ca si sclavi.
Mult "nepotism"

Evaluarea este pentru Regenersis, firma cumparata de CTDI, se afla in aceeasi hala.

30.10.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
-indiferent de calificare si experienta te vor angaja, daca ai dexteritate manuala (stii sa umbli cu piese mici, manevrare ustensile de electronist)

-daca raspunzi pozitiv la cererea (din timp) a sefilor sa vii la ore suplimentare, daca este mult de lucru, daca este criza de personal, in principiu prima chestiune mentionata, atunci ai sanse ca, dupa 3-4 prelungiri de contract (practic la limita legii cu prelungirea continua) determinat poti trece la nedeterminat. Asta daca nu faci vreo boacana la lucru ori daca ramai insarcinata ori daca aduci argumente la sefi, dupa cum am mai auzit.

-ti se asigura training de 1-2 saptamani, in functie de postul pe care il vei ocupa

-unii colegi de treaba, merita salariul dublu. In principiu, venitul este mai mare cu 5-10% daca ai minim 3-4 ani sau ceva. Daca depasesti targetul pe zi sau saptamana, primesti la urmatorul salariu 5-10 sau 25% in plus fata de cat ai. Sunt cifre si cifre, verificati acolo.

-program de lucru strict, stii la cat intri, stii la cat iesi, poti iesi la 16, 16.30, 15, 15.30, ai timp de interviuri dupa. Nu de alta dar degeaba vei sta acolo ani de zile, cine are 3 ani in firma deja e considerat vechi.
-Ti se asigura transportul din Bucuresti in Mogosoaia, judetul Ilfov cu microbuze.
-fluturas de salariu complet, salariul si bonurile nu au intarziat niciodata.

Montator subansamble

21.07.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Colectiv placut si cam atat