Cyclon Tech

• www.cyclon.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Cyclon Tech

Firma de unde pleaca majoritatea angajatiilor cat pot de repede, cand se lovesc de frustrarile si nemultumirile acumulate de conducerea firmei

14.10.2021 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Nu sunt aspecte pozitive,

Contra
Totul este invechit, de la managementul resurselor umane, pana la metode de a lucra, instrumente si programe depasite, mentalitate romaneasca neschimbata de 27 de ani.
Patronul crede ca salariatii sunt angajati la gradinita lui si sunt considerati prea mici sa aiba un cuvant de zis, trebuie doar sa asculte, sa fie de acord cu patronul si in nici un caz sa l contrazica, ( ca i fac rau ) chiar daca au dreptate, caci altfel ii pedepseste, nu le mai vorbeste si ii concediaza …. ( E DE RASUL PLANSULUI ).

Sa dus vestea despre firma si oamenii numai sunt interesati sa lucreze la genul acesta de firme.

Fost angajat 2020 - Full time - Braila
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Compania unde trebuie sa faci munca pentru 3 posturi si sa fii platit 1 data si atunci cu salariu cat mai mic...

13.10.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Nu prea am ce sa laud la aceasta companie,poate doar faptul ca nu se lucreaza in wekeend-uri.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Locuri de muncă
JYSK Romania