Decathlon Romania

Evaluări companie Decathlon Romania

Sport Player

14.01.2021 - Angajat - Full time

Pro
echipa tanara , activitatea nu este monotona

Contra
lucrezi sambata si duminica

Angajat - Full time - Bucuresti - Sport player
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

exprienta ok

13.01.2021 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
ok, pt inceput, posibilitati de progresare

Multe plusuri, multe minusuri

05.01.2021 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
-Posibilitatea de a invata foarte multe lucruri din sfera comertului si nu numai;
-Colectiv tanar, de obicei colegi de gasca care nu de putine ori iti devin prieteni si in afara muncii;
-Posibilitate reala de avansare, daca muncesti mult si (din pacate) faci sacrificii mari;
-Sansa de a accesa un job international;
-Acces la traininguri si intalniri care te pot face sa inveti foarte multe lucruri;
-Calatorii si sentimentul de utilitate;
-Valori excelente (dar nu aplicate intocmai cum ar trebui);
-Imagine generala buna a companiei;
-Daca ai un manager intelegator iti poti flexibiliza programul.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Companie buna pentru entry level

05.01.2021 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
- grija pentru angajati: salariul este primit mereu la timp, sunt diferite beneficii, precum abonament de servicii medicale, bonus de performanta primit lunar, tichete cadou de sarbatori etc.
- se tine cont de feedback-ul angajatilor si se fac sesiuni de masurare a satisfactiei la locul de munca
- posibilitatea de a prelua mai multe misiuni in cadrul companiei, pentru cei doritori sa invete si sa se specializeze intr-un alt domeniu decat cel in care isi desfasoara activitatea
- spirit de echipa, colegi doritori sa te invete ceea ce stiu pentru a te ajuta sa te dezvolti.

Am fost foarte multumita

19.12.2020 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Am fost foarte mulțumită de colegii și superiorii mei.

Conectează-te cu Decathlon Romania prin rețele sociale
Premii
Beneficii companie
Galerie foto
Noutăți Decathlon Romania
Diversitatea și egalitatea de șanse reprezintă două aspecte importante care se află în ADN-ul companiei noastre, deoarece credem ...
 Așa cum fiecare individ crede într-o serie de valori umane fundamentale după care își ghidează modul de a ...
Ni se întâmplă tuturor ca atunci când suntem în căutarea unui loc de muncă sau înainte de prima zi de ...