Angajator transparent

Evaluari companie Decathlon Romania

Foarte fain!

20.02.2020 - Fost angajat - Part time Util (0)

Pro
-Salariu ok la 4 ore

-Cel mai modern loc ca mentalitate in care am lucrat

-Echipa tanara

-Se pretuieste angajatul

Contra
-devine plictisitor cateodata

Part time - Cluj-Napoca
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Ieri 11:59
Salut, îți mulțumim pentru feedback! Sperăm că ți-a făcut plăcere să faci parte din echipa Decathlon și îți urăm mult succes în următoarele proiecte!

Colectiv placut

11.02.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
-program flexibil
-colectiv tânăr, placut
-posibilitate de avansare
-înveți lucruri noi în fiecare zi

Marti, 18 Feb 2020
Salut, îți mulțumim pentru feedback! Sperăm că îți face plăcere să faci parte din echipa Decathlon și îți urăm mult succes în dezvoltarea ta profesională!

O zi frumoasă!

Traininguri, ai libertate de decizie , colectiv plăcut.

09.02.2020 - Fost angajat Util (0)

Pro
Ai acces la foarte multe informații utile.
Lucri cu ustensile adecvate secolului 21.
Teambuilding

Marti, 18 Feb 2020

O zi frumoasă!

Salarii ok, munca e îngreunată de manageri de cele mai multe ori, nu sunt birouri care sa se ocupe de aprovizionare de resurse umane sau de alte lucruri în general se ocupa cei din magazin cam de tot.

05.02.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Salarii decente, prima 150 de lei Paște și Crăciun, colectiv tânăr, dacă chiar îți place sportul de la raionul pe care ești angajat e destul de ușor sa lucrezi cu produsele și cu clienții.

Ieri 17:21
Salut, îți mulțumim pentru feedback! În primul rând, îți înțelegem neplăcerile și ne pare rău pentru faptul că nu ți-a fost clar modul de acordare a reducerii de angajat. Dat fiind că ai adus acest subiect în discuție, considerăm că este util să clarificăm acest aspect și te asigurăm că atât în cazul tău, cât și la nivel general, reducerea de 25% este neimpozitată.
În al doilea rând, în ceea ce privește fluturașul de salariu, te rugăm să ne trimiți un email cu mai multe detalii pe adresa georgiana.baciu@decathlon.com. Astfel vom putea verifica în detaliu situația și vom reveni cu informații pe acest subiect în cel mai scurt timp posibil.

Îți urăm mult succes în viitoarele proiecte profesionale.

O zi frumoasă!

Un mediu de lucru placut

31.01.2020 - Angajat in prezent Util (0)

Pro
Program ok. Salariu bun pentru piața.
Colegii și conducerea foarte "de treaba".

Marti, 04 Feb 2020
Salut! Îți mulțumim pentru feedback și ne bucurăm că faci parte din echipa noastră!

Îți urăm mult succes în dezvoltarea ta profesională!
Conecteaza-te cu Decathlon Romania prin retele sociale
Premii
Beneficii companie
Galerie foto
Noutati Decathlon Romania
Se spune că în spatele fiecărei companii de succes se află o echipă unită, pasionată, formată din oameni dornici să ...
 Egalitatea de șanse este una dintre valorile noastre și ne dorim să facem sportul accesibil tuturor! Credem în puterea ...
 Știm cu toții că fiecare început de An Nou rimează cu scrierea, cu mult entuziasm, a rezoluțiilor pentru anul ce tocmai ...