Dedeman

• Site: www.dedeman.ro

Evaluari companie Dedeman

Am fost angajat ca Referent Relatii Clienti timp de 9 ani. Un mediu ok dar si foarte stresant. Ca in orice loc de munca, cu muuulti colegi, este imposibil sa nu placi sau sa displaci.

05.03.2019 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Sunt corecti in privinta salarizarii; se fac pregatiri si se cere performanta; in fiecare an se dau acele tichete de vacanta, esi remunerat in functie de job grading.

Contra
mult stres. ca sa ajungi pe o functie superioara iti trebuiesc mult "pile"; evaluarea se face subiectiv. de aici trageti concluziile.

sa isi evalueze subalternii mai atent. Unii dintre ei habar nu au pentru ce sunt acolo.

Full time - Referent Informatii Clienti - Focsani

Esti obligat sa taci si sa inghiti fiind mereu amenintat cu datul afara.

11.02.2019 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Poate colegii ,dar e relativ.

E bine. Imi place. Mediu placut. Salar OK.

06.02.2019 - Part time Util (8)

Pro
Salar bun. Mediu Fain.

Birocratie stricta, superiori ierarhici care nu cunosc notiunea de meritocratie si profesionalism. Se fac o multime de abuzuri, se incalca atat drepturi si libertati garantate constitutional cat si o multime de alte norme prevazute de codul penal si cel al muncii.

12.01.2019 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Salariu relativ decent ca si valoare monetara. Daca ne gandim la efortul si uzura psihica zilnica, acesta ar trebui majorat cu cel putin 50%.

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Ipso Romania

Full time

Bucuresti, Mogosoaia, ...

Companie serioasa, care isi respecta angajatii si promisiunile salariale facute.

11.01.2019 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Un loc de munca bun, sigur cu posibilitati de promovare in cadrul firmei