Dedeman

• Site: www.dedeman.ro

Evaluari companie Dedeman

Nu aveam voie cu concedii medice, dar nici schimb de tură

13.08.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Colectiv foarte bun, unit, salarii mari dar si pentru un zâmbet care lor li sa parea ca nu este OK, penalizare maxima din bonus, papagali mulți lingeau sefii de raion in special iar in s himbul linguselor, ei stateau si treaba o faceau alti colegi

Contra
Fara concedii medicale, fara s himb de tura, muncă contra cronometru, penalizare preferentiala, coordonator care nu stie sa faca casa unei casiere, anansari pe nemerit, pupincuristi avansati in functie si la salar dar slabi profesional, coordonatori aroganti, cine avea facultate si era capabil i se gaseau atatea defecte pana pleca din Companie, bataie de joc intr-un cuvant, drept dovada ca plecau si doi pe săptămână de la DEDEMAN, oare fratilor Pavel, le convine situatia? Sa tot vina oameni noi sa o tot i-a de la zero, cu fiecare raion in parte

Patronii fratii Paval citiți si verificați-va coordonatorii de la Dedeman Deva, nu sprijiniti pilele, ca de asta va pleacă oamenii cate doi pe săptămână, fac referire la vara, inclusiv luna septembrie 2018

Full time - Casier - Deva

Totul este bine

12.08.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Totul este bine

Experienta pozitiva

07.08.2019 - Angajat Util (0)

Pro
Benefiicile oferite angajatului

O experienta ok per ansamblu

06.08.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Mediu de lucru ok, salariu ok, echipa ok

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Ipso Romania

Full time

Bucuresti, Mogosoaia, ...

Consultant vanzari

02.08.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Companie serioasa.
Angajati pregatiti foarte bine.