DWF

Evaluări companie DWF

Team Leader

03.06.2021 - Angajat - Full time

Pro
- program flexibil de munca si posibilitatea de WFH
- acces la tool-uri premium de SEO
- mediu profesionist si organizat pe crestere
- colegi foarte bine pregatiti
- acces la training-uri si programe de formare profesionala
- un portofoliu diversificat de clienti

Contra
- lipsa unui plan individual de crestere pentru fiecare angajat in parte
- dese modificari in organigrama si structura companiei, datorate crestererii accelerate a numarului de clienti

Angajat - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: 3-4 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Oameni onesti, muncitori si foarte primitori.

28.04.2021 - Angajat - Full time

Pro
Pentru un content writer la inceput de drum, oportunitatile sunt promitatoare. Poti evolua pe un post de content architect, team leader sau account manager. Colegii sunt super de treaba, iar superiorii parca abia asteapta sa iti raspunda la intrebari si sa-ti dea feedback constructiv. Ritmul e alert, deci nu prea apuci sa stai degeaba (slava domnului) si ce e fain e ca exista multa diversitate in ce priveste taskurile.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oameni de calitate. Conducere ok.

27.04.2021 - Angajat - Full time

Pro
rar intalnesti firma in Romania cu care te poti intelege omeneste. Cu ei m-am inteles perfect, definitia ar fi "Oameni"

Experiența mea în cadrul DWF

05.04.2021 - Angajat - Full time

Pro
Am intrat în echipa DWF pe un rol de junior și am găsit multă înțelegere și sprijin din partea colegilor. Am lucrat și continui să lucrez foarte bine cu echipa și cu coordonatorul meu.

La începutul experienței în DWF am avut parte de două săptămâni intensive de training, urmate de task-uri și de feedback după fiecare nou tip de activitate.

Ce îmi place este că am găsit nu doar oameni cu skill-uri avansate și experiență, ci si susținere și sprijin și mi s-a răspuns la întrebări într-un mod profesionist și prietenos.

Ritmul de lucru este unul alert, de agenție, dar proiectele sunt foarte diversificate și nu există unul din care să nu învăț câte ceva. De aceea și ritmul de învățare este unul rapid.

Loc de muncă fain

01.04.2021 - Angajat - Full time

Pro
Oameni deschiși, atmosferă bună, dorință sinceră de a afla ce vor oamenii și disponibilitate de îmbunătățire a organizării între departamente și în cadrul echipelor

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Conectează-te cu DWF prin rețele sociale
Beneficii companie
Galerie foto
Noutăți DWF
Cunoscută anterior sub numele de BlueAlliance, acum CEE Digital Alliance își consolidează poziția pe harta digitală ...
Deși contextul actual nu ne va permite să participăm la finala Global Search Awards din New York din septembrie, noi tot ne bucurăm că ...
Felicitări!Felicitări câștigătorilor, felicitări participanților și, nu în ultimul rând, felicitări echipei GPeC, ...