Electronic Arts Romania

Evaluari companie Electronic Arts Romania

O experienta placuta si utila in proportie de 90%.

25.03.2020 - Fost angajat - Full time Util (1)

Pro
Companie importanta din industrie.
Conditii de lucru bune.
Mediu placut
Sedinte organizatorice.

Contra
Discutii si barfe inutile. Superiori nepotriviti unii. A se da cu parerea si a jigni pe cineva fara a-l cunoaste pare normal pentru unii angajati.
Salariul este inca foarte mic.

Seful departamentului de HR de la EA SUA si-a manifestat ingrijorarea asupra faptului ca, compania EA este vazuta de catre public ca o companie rau intentionata. Puteti treage concluzii si singuri din declaratia dansului , este si pe Youtube. Daca nu va dau si eu cateva indici: Restructurati compania, nu urmariti mereu numai castigul financiar imediat si aveti grija pe cine angajati. din pacate acest lucru este greu de facut. Imi pare rau.

Full time - QA Tester - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Bun pentru studenti pe timp de vara

24.03.2020 - Fost angajat - Full time Util (2)

Pro
- Colegi interesanti
- Posibilitatea de a lucra cu diverse device-uri

Destul de bune experienta, compania incepe in sfarsit sa ne ia in considerare din ce in ce mai mult

19.03.2020 - Angajat in prezent Util (0)

Pro
Colegi faini, gaming, salariu destul de ok si faptul ca sunt receptivi (f receptivi) in ultima perioada

EA Romania

17.03.2020 - Angajat in prezent Util (0)

Pro
- Super colegi
- Sediul/locatia

O experienta buna pentru un entry level care doreste sa inceapa o cariera in Quality Assurance.

16.03.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Colectiv tanar
Posibilitatea de a incepe o cariera in Quality Assurance

Conecteaza-te cu Electronic Arts Romania prin retele sociale
Beneficii companie
Galerie foto
Noutati Electronic Arts Romania
Electronic Arts Romania became the first EA location to install an architectural projector on its HQ, which will show from now on a glimpse ...