eDevize.ro

eDevize.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie eDevize.ro

Mediu de lucru prielnic dezvoltarii si cresterii in domeniile atinse

22.03.2022 - Fost angajat 2022 - Full time

Pro
- echipa este formata doar din oameni tineri, ceea ce face mediul de lucru unul extraordinar
- o comunitate chiar frumos construita si se observa ca difera de atmosfera clasica dintr-o multinationala, fiindca aici toata lumea stie pe toata lumea si comunica si vorbesc, indiferent de departamentul in care sunt
- flexibilitate oferita, ceea ce este extraordinar, mai ales daca inca esti in timpul facultatii'
- program vineri pana la ora 15 (ceea ce a fost extrem de folositor, mai ales daca luam in calcul plecarile in vacanta peste weekend)
- lucrand in departamentul de IT, am avut parte de o dezvoltare enorma, fiindca pana la urma toti lucram peste tot, in functie de nevoie, si a oferit o baza de cunostinte superba
- activitati de bonding care chiar ajuta in conturarea unei colaborari flawless intre membrii companiei

Contra
- necesitatea de a lucra mai mult dupa caz (dar se rezolva usor si de fiecare data daca se face un expectation management pe task-uruile aparute)

Oferirea de beneficii angajatilor (stiu doar ca as fi profitat daca exista reducere la sala :)) )

Fost angajat 2022 - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

O echipa tanara, deschisa pentru discutii, cu lideri excelenti.

23.02.2022 - Fost angajat 2021 - Full time

Pro
- echipa tanara, oameni sociabili
- un loc unde parerea ta chiar conteaza
- daca ai orice problema, o poti discuta, indiferent de natura acesteia
- poti invata multe lucruri, trebuie doar sa vrei
- organizeaza iesiri faine

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O experienta care te poate ajuta in ideea in care pe viitor sa stii ce intrebari sa pui fara a te trezi in decursul contractului ca multe nu au fost comunicate

08.10.2020 - Fost angajat 2018 - Part time

Pro
Un program intuitiv

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Firma ce lasa foarte mult de dorit. Recomand evitarea oricărui contact.

09.10.2019 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Programul pe care îl realizeaza pentru clienti este unul extrem de util, intuitiv, cu o interfață prietenoasă și complex.