Emblema Retail Solutions SRL

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Emblema Retail Solutions SRL

O experiența frumoasa alături de oameni foarte ok.

13.07.2021 - Fost angajat 2020 - Part time

Pro
Oferte bune, varietate

Contra
Uneori întârzie cu plata, dar niciodată nu a fist cazul sa nu se realizeze plata

Fost angajat 2020 - Part time - Romania
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Angajat Retailer

21.06.2021 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Plata rapida pe card sau fizic
Diversitate in oferte
Colectiv prietenos

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O companie ok. Am colaborat la mici proiecte de inventariere și aranjare, prețuire marfa, dar și drept beauty advisor.

09.06.2021 - Fost angajat 2021 - Part time

Pro
- Salarii ok pentru cineva care nu are de plătit facturi. Ca și beauty advisor am lucrat doar pe o locatie cu 10 lei/h și primeam între 1200-1300 lei pe luna, cel mai mult în 7 luni am primit 1490.
- Șefa este ok, te lasă să-ți iei liber în ziua respectivă și să recuperezi oricând în cursul săptămânii curente. Am anunțat în unele zile și înainte de începerea programului cu 10 minute și nu s-a supărat nimeni.
- Salariile le primeam pe 10 în mod normal. În decembrie am primit înainte de Mos Nicolae, iar in martie am primit pe 8 :)
- Se poate promova! Am avut control ca și beauty advisor. A venit o tipă foarte drăguță, tânără. Mi-a zis ca și ea a început ca și consultant
- Program foarte flexibil, mi l-au ajustat exact după cursurile de la facultate
- Zile libere de sărbători
- Un lucru care mi s-a părut minunat s-a întâmplat când m-am prezentat la un inventar într-un magazin de haine. 6 persoane trebuiau să vină sa ajute, n-am apărut decât eu. 3 dintre domnișoarele de la birou au fost nevoite să vină și ele!

Mediu de lucru plăcut

04.05.2021 - Fost angajat 2020 - Part time

Pro
Salariu respectabil
Zile naționale libere sau plătite in caz de lucru
Echipa tanara

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Luxoft Romania

Full time

Bucharest

Vodafone Romania

Full time

Bucharest

Emblema Company

28.04.2021 - Fost angajat 2016 - Full time

Pro
Program flexibil