Espack Eurologistica

2.5
  • www.espackeuro.com/en/sede-craiova

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Espack Eurologistica

Espack Eurologistica
Destul de Slaba

14.08.2020 - Angajat - Full time

Pro
Doar daca esti muritor de foame si chiar nu gasesti alt loc de munca atunci este un punct pro .

Avansare in functie Posibila.

Contra
Salariu foarte mic
Munca multa
Bataie de joc
Se intampla sa fie si lipsa la salariu daca nu verifici fluturasul te cam trag in piept
Cativa cu functie de sef/sefe foarte limitati in gandire
Prime foarte mici de paste ,craciun , vacanta , uneori nici nu le primim.

Conducerea sa nu mai injoseasca in ultimul hal angajati , pentru ei suntem ca hartia igenica ,Sa respecte angajatul ,Sa ofere dreptul opiniei lui si drepturilor lui .

Firma care se ocupa cu Logistica pentru FORD , Salariul Destul de mic comparativ cu firmele care opereaza pentru ford si multa munca , si angajatul nu are dreptul la replica , si foarte multi pupincuristi si sefi foarte rau batuti in cap

Angajat - Full time - Craiova - Manipulant marfa/Operator
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Experienta de nota 10

11.01.2020 - Angajat - Full time

Pro
Oameni de nota 10

Evaluare Espack Eurologistica

16.09.2018

Pro
Companie multinatinala

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Companie Mediocra - nu pune pret pe valori ci pe aparente.. nu tine cont de cine chiar face treaba sau doreste sa faca, se incurajeaza persoanele care

03.03.2018 - Angajat - Full time

Pro
Nu am prea multe cuvinte de lauda. Entuziasmul de inceput s-a dus repede, o data ce am cunoscut colegii rautaciosi, mi-am dat seama ca nu voi avea nicio perioada de training si ca va trebui sa 'fur' meserie