Evolution Gaming

• Site: www.evolutiongaming.com

Evaluari companie Evolution Gaming

Recomand celor fara experienta, ca primul job; este un job usor si chiar placut daca ti-l faci de asa natura

03.09.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
- Colectiv tanar
- Flexibilitate; poti face schimb de tura daca ai nevoie, se poate alege tura preferentiala
- Locatia este buna, centrala
- Training platit
- Bonusuri de performanta care ajung pana la 1000 lei, sau 1200 daca ai un an si jumatate in companie
- Spor de weekend, noapte
- Lucrezi intre 5:30 si 6:30, platite ca 8 ore; pauzele de 30 min fiecare sunt incluse
- Este un job usor si chiar placut uneori; poti sa socializezi foarte mult cu playerii
- Procedurile sunt bine puse la punct

Contra
- Lipsa de organizare
- Management neexperimentat
- Angajatii sunt neseriosi, lipsesc de la munca zi de zi, intarzie la munca si la mese; masuri nu se iau
- Angajatii nu dau dovada de un comportament profesional
- Training-ul nu este indeajuns de riguros, dealerii sunt nepregatiti cand ajung la masa
- Este necesara limba engleza la nivel conversational, dar foarte multi nu stiu sa lege subiect de predicat
- Esti sunat foarte des in libere sau concediu sa vii la munca, tocmai pentru ca oamenii care sunt pe tura nu vin
- Se pretinde ca se tine cont de preferinte, dar de foarte multe ori nu este asa
- Curatenia lasa de dorit, tocmai din cauza oamenilor
- Lucrezi la subsol; sunt cateva probleme cu aerisirea si mirosul urat in studio

Trebuiesc luate masuri in privinta oamenilor neseriosi, care nu vin la munca si dau peste cap toata tura, celor care intarzie.
Training-ul trebuie sa fie mai riguros.
Cateva teste suplimentare de engleza ar fi necesare, pentru ca e imaginea companiei pana la urma.

Full time - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Foarte multumit !

30.08.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Mediu de lucru placut ,echipa profesionista si management de tip motivational care ofera oportunitatea de dezvoltare a carierei in cadrul companiei , pachet salarial in raport corect cu postul ocupat.

Impresie buna

15.05.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Salariu este la timp
Colegi buni
Sunt seriosi si chiar tin cont de feedback
Management tanar si deschis

Multumitoare!

27.03.2019 - Fost angajat - Full time Util (8)

Pro
salariu si mediu ok

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Nobel

Full time

Bucuresti, Remote,

Locuri de munca Softbinator Technologies

Full time

Bucuresti

Eu unul nu am de ce sa ma plang pana acum!

18.03.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (9)

Pro
Salariu platit intotdeauna la timp.
Bonusuri de pana la 1250 lei care pot fi obtinute usor cu putina atentie.
Job care nu te solicita fizic, practic stai pe scaun si imparti carti.