Evolution Gaming

3.1
  • Site: www.evolutiongaming.com

Evaluari companie Evolution Gaming

Lucru in echipa excelent cu oameni tineri

04.09.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Aici găsești înțelegere din partea managerilor și nu numai. Este o munca ușoară nu necesită multă munca fizica. Este un mediu plăcut unde poți întâlni oameni noi.

Contra
Aspecte contra acestei companii nu am drapat exe atunci cand am avut o problema am discutat-o si am fost înțeleasă.

Conducerea ar trebui să continue cera ce face si acum deoarece este excelenta treaba pe care o fac.

Full time - Crupier / Floor supervisor - Bucuresti

Companie internationala, job usor

03.09.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
2 ore pauze platite
mediu placut de lucru
colegi tineri
job foarte usor

A fost o experienta unica

03.09.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Cel mai lejer job pe care l-am avut. Programul este de 8h/zi, iar in cele 8 ore sunt incluse si pauzele care in medie ajung la 2h/zi. Lucrezi 6 ore si esti platit pentru 8 ore. Colectivul este unul tanar si ai sanse sa faci un schimb de tura daca ai nevoie de o zi libera. Salariul este atractiv daca esti un tanar fara exerienta si ai nevoie de un job. Singura cerinta este sa stii limba engleza la un nivel conversational si sa poti sa lucrezi in ture. Eu personal am avut parte de intelegere din partea managerilor , asta poate si datorita faptului ca mi-am facut treaba fara sa fac probleme.

Posibil sa ramana fara angajati

27.08.2018 - Angajat Full time Util (10)

Pro
Colectiv tanar.
Salariul peste medie.

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Nobel

Full time

Bucharest,

Locuri de munca Nobel

Full time

Bucuresti,

Companie tanara, sau asa era cand lucram eu, cu un colectiv dornic sa munceasca si sa se afirme in orice domeniu. Managerii sunt intelegatori si incearca sa se plieze pe nevoile fiecaruia. Acest job este pt cei ce doresc sa faca din jobul lor un stil de viata.

03.01.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
- se promoveaza foarte mult competivitatea si se pune accentul f mult pe lucrul in echipa si din aceasta cauza prezenta la job este vitala
- trainingul este facut de oameni cu experienta in cazinouri sau de catre oameni care au promovat pe baza reusitelor si a vechimii
- salariu bun, care creste odata cu efortul depus
- munca usoara

Am avut training de 2 saptamaniBonuri si salarii primite la timp si corectManagement okay in zona ...
Pachet salarial atractiv . Mediu de lucru placut.Un management eficient .
Salariu este peste medie in Bucuresti.
Concurs
Software Developer 1