Evozon Systems

Fax: 0364.101.204
    Site: www.evozon.com

Evaluari companie Evozon Systems

O companie cu potential

05.06.2019 - Angajat Part time Util (0)

Pro
Program flexibil

Contra
Micromanagement

Part time - Java developer - Cluj-Napoca
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Fara prea multe oportunitati de crestere in aceasta companie

01.04.2019 - Angajat Full time Util (9)

Pro
salariu peste media pietei, birou in centru, piscina, program flexibil, no stress

Despre Evozon

20.03.2019 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Program de lucru flexibil

Frontend developer

19.03.2019 - Angajat Full time Util (6)

Pro
O companie si un mediu de lucru cu adevarat "altfel" in sensul bun al cuvantului.
Angajatii sunt intotdeauna mai presus de orice proiect pe care sunt alocati intr-un moment sau altul.
Orice membru al echipei Evozon are oportunitatea sa isi dezvolte atat abilitatile tehnice prin faptul ca multe din proiectele existente au cu adevarat un bleeding edge technology stack, cat si capacitatea de a interactiona cu clienti extrem de importanti din punct de vedere al brand-ului pe care il reprezinta.
Learning groups, technical talks & meetups in fiecare saptamana cu teme diverse(technical skills, soft skills, mentorship, feedback)
Un management simplu si extrem de sincer in promisiuni si realizari, fara birocratie si nivele de management care sa ingreuneze interactiunea si comunicarea.
Incepand de la developer si pana la business analyst sau QA, implicarea si resposabilizarea echipelor de development in relatia cu clientul este la cel mai inalt nivel. Pornind de la un aparent "lack of management", oamenii tehnici si toti cei implicati in dezvoltarea produselor software primesc adesea responsabilitati si puteri crescute pentru a veni cu idei noi sau pentru a provoca adesea product owner-ul cu abordari noi. Esti incurajat aproape in fiecare moment sa oferi calitate si nu cantitate, iar in majoritatea cazurilor relatia intre cei care dezvolta si cei care reprezinta business-ul este una bazata pe multa incredere.
Extrem de mult ownership tehnic atat pem proiectele noi, cat si pe cele aflate in dezvoltare.

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca SGDM Design

Full time

Bucuresti,

Locuri de munca Adobe Romania

Full time

Bucuresti,

Mediu de lucru placut.

01.03.2019 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Programul de lucru este flexibil.

Casier
Colegi,atmosfera
Tehnologii noiPosibilitatea de a invata lucruri necesare in carieraSalarii decente
Farm manager
Program lejer,fără o stricta monitorizare din partea angajatorului.
Concurs
Scrum Master