Extramall International Group

Extramall International Group

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Extramall International Group

Foarte mulțumită de colegi și Team Leader

20.07.2022 - Fost angajat 2022 - Full time

Pro
M-i s-a explicat foarte clar ce pachete pot promova atât pe inbound cât și pe outbound. Datorita experientei mele în vânzări, am înțeles,deci,le-am promovat ca atare.Stiu ca în aceasta meserie ești intr-o competiție continuă, luna de luna, iar provocările te așteaptă la tot pasul.Dar acesta e farmecul.Daca ai capacitatea sa eviți frustrările și sa te focusezi pe rezultate, acestea nu întârzie sa apară.La Extramall t-i se impune un Target atât pentru beneficiile companiei dar nu în ultimul rand pentru satisfacția agentului.Job în vanzari= target=agent de top=satisfacții materiale și psihice.

Contra
Propun ca departamentul de marketing sa vina cu pachete mai ușor de promovat doar pentru agenții noi,începători,astfel,gradual aceștia vor putea creste rezultatele fără sa intervină frustrările.Asa i-si vor putea păstra oamenii,mulțumiți,asa vor putea aborda aceștia pas cu pas,aceasta meserie frumoasa ,grea,însă extrem de satisfăcătoare.

Cred ca ar putea adaugă pe lângă salariu și tichete de masa.

Fost angajat 2022 - Full time - Bucuresti - Agent vanzari
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Un mediu încurajator

20.07.2022 - Angajat - Full time

Pro
Sunt la Extramall de ceva timp. Consider că mi-am dezvoltat destul de mult aptitudinile. Am învățat și învăț în continuare lucruri folositoare de la cei mai buni. Programul este full-time și nu e prezentat precum într-o ”corporație”.

Experienta placuta

20.07.2022 - Angajat - Full time

Pro
-colegi draguti
-teamleader implicat
-management cu atitudine pro angajat
-comision nelimitat, in functie de vanzarile tale

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Foarte frumos job-ul! Imi place ceea ce fac si ma bucur ca o fac intr-o echipa ok!

19.07.2022 - Angajat - Full time

Pro
Program foarte bun, echipa unita, atat conducerea cat si colegii! Oportunitatea de a lucra de acasa este un plus!

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Luxoft Romania

Full time

Bucharest

Nokia

Full time

Timisoara,

În prezent, sunt foarte mulțumită din toate punctele de vedere.

18.07.2022 - Angajat - Full time

Pro
Poți lucra de acasă.
Echipă/team leader foarte înțelegători din mai multe puncte de vedere.
Programul fix.