Extramall International Group

Extramall International Group

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Extramall International Group

Un job ft bun pentru tineri si nu numai, exista sanse reale de promovare si dezvoltare la nivel personal

18.07.2022 - Angajat - Full time

Pro
Pe scurt :
- Grila de comisionare e super
- Team leader-ul e mereu alaturi de angajati
- Exista suport din partea tuturor
Din punctul meu de vedere ca angajat al companiei, pot spune ca programul e facut in asa fel incat la sfarsitul zilei sa nu ai impresia ca ai fost doar la job.
Sunt mai mult decat incantata de grila de comisionare, practic rezultatele apar daca esti implicat,
Team leader-ul este mereu aproape in orice problema gata sa te ajute cu un sfat sau chiar mai mult o rezolvare.
Apreciez ft mult noul manager pt schimbarile facute cu atat mai mult ca a luat in considerare parerile noastre ca si agenti.

Cu siguranta toti cei care lucram aici ne-am dezvoltaat abilitatile de psoholog :)))

Recomand tuturor compania!!!

Contra
Cred ca unii clienti ar trebui eliminati din portofolii.
(aia ce au mereu casuta vocala spre exemplu)

Mai multe sedinte individuale cu agentii.
Trainig de vanzare (periodic), cred ca ne-ar ajuta cateva sfaturi in plus
Adaugarea de clienti in portofoliu (periodic)

Angajat - Full time - Remote
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Un job permisiv relaxant si fara costuri din partea angajatului .

18.07.2022 - Angajat - Full time

Pro
Nu cheltui absolut nimic din veniturile tale pentru deplasare catre punctul de lucru daca lucrezi remote , daca esti o persoana serioasa si perseverenta nu ai niciun stres din partea conducerii ci din contra sustinere maxima .

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Era mai bine fara manager

01.07.2022 - Fost angajat 2022 - Full time

Pro
La inceput mi s-a parut foarte ok. Toata lumea isi vedea de treaba si dadea randament. A fost o perioada destul de ok cand nu am avut manager in care s-au modificat putin regulile in favoarea noastra.
Dupa ce a venit noul manager singurul lucru bun a fost sa schimbe grila de bonusare. Lucru care la inceput a fost foarte bine primit de catre toti insa nu stia nimeni ce era sa urmeze.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Am avut oportunitatea de a-mi dezvolta tehnicile de vânzare

26.04.2022 - Angajat - Full time

Pro
Team leader implicat și dezvoltarea tehnicilor de vânzare

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Experiența neplacuta

11.02.2022 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Colectiv plăcut
Locația lângă metrou