FF Group Romania

• Site: www.ffgroup.ro

Evaluari companie FF Group Romania

Daca nu era asa, era bine

03.05.2019 Util (7)

Pro
Nu prea exista, doar faptul ca mai ai timp de respirat cateodata

Contra
Programul, iti omoara tot daca esti la facultate, sau ai alta treaba, este foarte dezordonat
Colegii sunt extrem de nesimtiti, in Timisoara cel putin

Lucrator comercial - Timisoara
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Am lucrat la aceasta companie mai bine de 4 ani si jumatate. Pentru ca imi place sa ma implic in ceea ce fac si sunt o persoana curioasa, pun intrebari multe despre ce face aia, ce face ailalta, am avansat destul de repede de la un post la altul, ajungand in final in unul din departamentele nou create. Personalul si angajatii de acolo erau destul de ok, unii mai muncitori, altii mai putin, insa reuseam sa atingem targetul propus. Ceea ce m-a dezamagit si motivul pentru care am decis sa plec este echipa de management.

26.03.2019 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Salariile erau platite intotdeauna la timp
Exista timp si pentru viata personala

Managerii de magazin lasa de dorit, cel putin cei din Collective Afi Cotroceni

02.11.2018 - Fost angajat Full time Util (1)

Pro
Ca prim job recomand, pentru a te obisnui cu asta se merita, dar ca sa creezi din asta o meserie de viitor nu recomand.
Salariile si bonusurile din vanzari mi se par corecte. Chiar daca in contract scrie ca vei lua 1400 lei net, in fiecare luna nu am luat mai putin de 1600 lei net, cel mai mult avand undeva pe la 2500 lei net plus 330 lei valoarea bonurilor de masa.
Programul flexibil, reprezentat de faptul ca iti poti alege zilele libere cand doresti, dar si colectivul tanar si prietenos ar putea sa fie alte argumente pro.

Salariu mic, ore suplimentare neplatite, manageri nepregatiti, target care nu se atinge niciodata

16.07.2018 - Angajat Full time Util (10)

Pro
Program flexibil, mediul de lucru placut, colegi ok care te ajuta

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Romconsulting International

Full time

Bucuresti,

Locuri de munca WeDoHR

Full time

Ilfov

O experienta in mare parte pozitiva. O companie ideala pentru inceperea unei cariere sau obtinerea unui venit sigur ca student.

14.11.2017 - Angajat Full time Util (12)

Pro
Un loc de munca linistit. Program flexibil. Majorari salariale anuale. Vouchere oferite des.

Romconsulting International
E-Value International SA
WeDoHR
Adobe Romania
Casier
Colegi,atmosfera
Tehnologii noiPosibilitatea de a invata lucruri necesare in carieraSalarii decente
Farm manager
Program lejer,fără o stricta monitorizare din partea angajatorului.
Concurs
Scrum Master