FLORARIA MAGNOLIA

Evaluari companie FLORARIA MAGNOLIA

Mediu de lucru foarte stresant

11.11.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Program relativ flexibil

Contra
- Mult prea multa munca, angajati putini, cand trebuiau sa fie 3-4 floristi erau 2 de care s-a tras pana la epuizare
- Lipsa de respect din partea managerului de magazin, urlete si jigniri la ordinea zilei
- Managerul de magazin iti atribuie din sarcinile lui, nu e ca si cum te-ai plictisi la cata munca e, dar in caz ca o faci, introduci facturi si faci comanda de fire taiate si plante in locul lui
- Program inuman in unele zile mai ales de weekend in care stai cate 12-15h fara pauza
- Ore suplimentare pe care de multe ori le faci fara ca tu sa vrei asta, intradevar, scrie in contract ca trebuie sa fii disponibil daca este nevoie de tine, dar cand esti obligat sa stai intr-o zi cu program de 12h de duminica, precedenta de sambata fiind tot de 12h care trebuia sa se termine la ora 22 pana la 4 dimineata, acestea fiind 18h... cum spuneam, inuman, si nu era in perioada care e cea mai aglomerata 14 feb-8 mar.

Sa aiba in vedere mai mult parerea floristilor si ce se intampla cu ei in conditiile in care vor angajati pe termen lung, personal am stat prea mult daca stau sa ma gandesc, dar asta doar pentru ca mi-a placut ceea ce am facut dar nu a meritat sub nici o forma. Evaluati-va cu mare atentie managerii de magazin si luati in seama si ce spun floristii ca pana la urma ei sunt cei care va formeaza clienteala si datorita lor mai calca omul si a doua oara sau nu la voi in florarie.

Full time - Galati

Nu recomand

20.10.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
program de lucru la mica intelegere,

Totul e bine pus la punct din toate punctele de vedere

13.06.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Program flexibil
Posibilitatea de câștig din comision target
Comunicare între departamente

Un Produs Pentru O Viata ...
POWERNET TECHNOLOGIES