FollowMe

Evaluari companie FollowMe

Cel mai groaznic loc de munca! Multa umilire si batjocura. Un loc in care esti tratat inuman si care te darama psihic.

15.09.2018 - Full time Util (9)

Pro
Copiii cu care ajungi sa lucrezi si satisfactia pe care o ai cand vezi progres. Dar asta nu multumita mediului de lucru sau a angajatorilor.

Contra
O totala lipsa de respect fata de angajati. Un loc in care esti chemat la sedinta pentru orice lucru minor si in care esti tras la raspundere pentru copiii care se retrag din motive variate ( program incarcat sau motive financiare). Un loc in care esti privit cu suspiciune daca iti e rau si in care nu poti merge acasa daca abia te tii pe picioare.

Nu vi se pare suspect ca aveti anunturi de angajare o data la cateva luni? Si nu pt ca v-ati extinde. Credeti ca oamenii pleaca degeaba? Pleaca pt ca ii tratati ca pe niste roboti si programul de munca este mult prea incarcat pt ca profesorul sa dea randament.

Full time - Profesor invatamant primar - Bucuresti

Cel mai cumplit loc de munca pentru profesori incepatori. Nu ramane nimeni suficient de mult incat sa capete vechime.

31.07.2018 - Fost angajat Full time Util (12)

Pro
Inveti sa te descurci singur in cele mai groaznice situatii.

Institutul Francez
Institutul Francez