foodpanda

• Site: www.foodpanda.ro
    e-mail: hr@foodpanda.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie foodpanda

Mediul de lucru e minunat, echipa este unita; management bun.

15.09.2021 - Angajat - Full time

Pro
Organizarea unor cursuri, activitati in beneficiul angajatilor. Program flexibil.

Contra
Nu am nimic de reprosat.

Angajat - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

La munca ca acasa, super echipa! Recomand!

15.09.2021 - Angajat - Full time

Pro
Echipa, atmosfera, colegialitate, prietenie si libertate de exprimare. Nu am mai intalnit un mediu unde toata lumea te primeste cu drag, nimeni nu se uita urat, nimeni nu sapa groapa altuia, managementul are intrecere in tine, daca nu te pricepi, arata ca vrei sa te dezvolti si totul e ok, programul e program, salariul e salariu....
De cativa ani baneficiile salariale din pachet sunt super atractive. Mereu e loc de mai bine, dar nu ne plangem.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oameni foarte faini, primitori si implicati

15.09.2021 - Angajat - Full time

Pro
Atmosfera in companie este foarte placuta, este genul de loc de munca unde iti faci prieteni. Colegii sunt foarte implicati si atasati de companie si de brand.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Familie care are grija de evoluția ta constanta

15.09.2021 - Angajat - Full time

Pro
Avansezi datorita munci tale, suport din partea echipei si e mereu loc de zâmbete

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

O multinationala cu spirit de start-up

15.09.2021 - Angajat - Full time

Pro
Ai voie sa iti spui parerea, indiferent de jobul tau si experienta in companie. Managementul este foarte prietenos si colegii te ajuta cand ai nevoie. Onboardingul este ok, te ajuta sa te integrezi. Salariile sunt bune comparativ cu restul pietei iar programul este flexibil. Ai posibilitati de crestere.

Locuri de muncă
Microchip Technology