foodpanda

foodpanda

• Site: www.foodpanda.ro
    e-mail: hr@foodpanda.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie foodpanda

O firmă care profită de forța de muncă de pe piață.

29.04.2021 - Fost angajat 2021 - Full time

Pro
Singurul aspect pozitiv este că ieși când vrei la munca, desigur selectând ture cu minim câteva ore înainte.

Contra
Au mărit aria de livrare, zona de livrare, au scazut câștigurile, nu au auzit in viata lor de bonus de vreme rea, tratează livratorii ca pe niște oi sau sclavi. Fac modificări fără să fie anuntati livratorii. 30% din livratori aveau 7 ron pe comanda la batch 1, au scazut la 20% numărul livratorilor din batch 1, în liniște, fără să spună nimic. Aplicația o mai ia razna, în loc să ai 100% rata de acceptare, te trezesti ca iti sunt băgate comenzi neacceptate, fără ca tu să le primesti, de asta au scos si posibilitatea de a vedea rata de acceptare. Mai pe scurt, este o completă nesimțire ceea ce se întâmplă cu această firmă. Să duci comenzi pentru 5 ron, asta inseamna să îți bați joc de livratori.

Deschiderea voastră pentru dialog este zero. Nu vă mai bateti joc in halul asta de livratori, nu vă este puțin rusine sa dați 5 ron, 6 ron, pe comenzile duse?

Fost angajat 2021 - Full time - Bucuresti - Livrator mancare
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Un venit suplimentar

21.04.2021 - Angajat - Part time

Pro
- program foarte flexibil
- venituri peste medie
- mediu de lucru relaxant

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Mediul de lucru e ok pentru un student

19.04.2021 - Angajat - Part time

Pro
faci bani repede, program flexibil si colegi de treaba

Best place to work now.

24.03.2021 - Angajat - Full time

Pro
Este o companie tanara in care performanta este rasplatita iar sansele de crestere sunt foarte mari.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

O companie care m-a dezamagit prifund de felul cum se comporta cu angajatii.Jale!

10.03.2021 - Angajat - Full time

Pro
Sunt sau cel putin credeam ca sunt aspecte pozitivr pana am vazut clar cum nu aveti claritate nici la salarii nici la aplicatia folosita

Locuri de muncă
Baker Hughes