Fox Com Serv Distribution

Comert

• Site: www.foxcom.ro

Evaluari companie Fox Com Serv Distribution

Sclavie intr-un cuvant, ti se cere sa inveti ceea ce ai de facut intr-un timp foarte scurt, practic trebuie sa inveti totul din mers si sa fie totul perfect, nu ti se asigura o perioada de training, nu se investeste in angajati. Daca gresesti mai ca ti se "taie capul". Schimba angajati de la luna la luna, doar cei care sunt rude sau cunostinte au sanse sa ramana mai mult in firma.

24.04.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Colegii sunt in general ok.

Contra
Interviul tine cel putin 2 ore in care trebuie sa spui si ce nu ai "mancat". Daca treci de primul interviu, este si un al doilea si daca treci si de acesta mai ai un interviul cu viitorul sef si dupa ti se spune daca esti acceptat sau nu. La interviu am fost intrebat daca m-a adus cineva, deci de aici reiese faptul ca se fac angajari pe pile si cunoscuti. Salariul deplorabil, ti se promite un bonus numai daca firma iese pe profit iar acesta ti se da doar daca reusesti sa treci de primele trei luni, ceea ce rar se intampla, munca cat cuprinde, masa pe care ti-o ofera la cantina sub orice critica, rareori are un gust decent.

Ma abtin

Full time - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Locuri de munca Yves Rocher Romania
Yves Rocher Romania
Hornbach Romania
Mediul de lucru, posibilitatea de a lucra de acasa, acces la diverse formari
Data entry operator
bonuri de masamediu placut colegi tineri
Tehnic
personal super ok. manager intelegator
Operator cnc
Inginer sisteme software