Evaluari companie Genpact Romania

O experienta foarte buna pentru entry-level in finance. Inveti foarte multe lucruri si mai mult decat orice, pun accent pe angajat. Mediul de lucru placut, beneficii si manageri bine pregatiti.
Nu au cel mai bun salariu, dar este cel mai bun loc unde inveti sa te formezi din punct de vedere profesional.

26.10.2017 - Fost angajat - Full time Util (18)

Pro
Traininguri relevante
Manageri bine pregatiti
Intelegere
Pun pret pe angajat si pe evolutia sa

Contra
Salariul
Volumul de munca
Nu platesc intotdeauna orele suplimentare

Angajatul sa aiba posibilitatea sa lucreze de acasa macar 1 zi pe saptamana
Si sa le lase accesul la youtube pentru ca atunci cand asculti muzica la birou esti mai productiv

Full time - Accounts Payable Associate - Bucuresti

Pentru inceput este ok,cei care sunt la inceput pot lua in considerare aceasta companie.

19.10.2017 - Fost angajat - Full time Util (19)

Pro
Colegi ok, pe proiectul meu erau rapoarte pe individ separat deci nu te interesa daca colegul tau munceste sau nu pentru ca el era raspunzator daca "lenevea".
Nu era volumul foarte mare chiar aveam zile cand nu prea faceam nimic.

Consider ca este un inceput bun

10.10.2017 - Angajat - Full time Util (22)

Pro
Traininguri utile
Colegi f. ok
Companie cu multe proiecte

Accounts Payable

25.09.2017 - Angajat - Full time Util (20)

Pro
Este o companie mare cu multe proiecte. Pe proiectul pe care lucrez sunt oameni minunati si asta face munca mai usoara. TL si managerii sunt ok.

Altfel, Genpact investeste in formari, exista foarte multe evenimente interne si team buildinguri.

Bun pentru inceput de cariera

19.09.2017 - Angajat - Full time Util (23)

Pro
Ai parte de formari chiar foarte bune, chiar si extra proces/proiect. Colegi primitori, friendly

Conecteaza-te cu Genpact Romania prin retele sociale
Premii
Beneficii companie
Galerie foto
Noutati Genpact Romania
Piața muncii este într-o continuă schimbare, fiind influențată atât de factori externi cât și de cei interni. De ...