Evaluări companie Genpact Romania

Inveti foarte multe lucruri. Expunere la tehnologii noi.

25.07.2019 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Inveti mult daca vrei. Colegii te ajuta. Managerii sunt in general foarte ok. Posibilitati delegatii externe. Acces la noi tehnologii

Contra
Multa presiune pe middle si top management care inevitabil se cascadeaza mai jos. Din motive de costuri, s-au eliminat trainingurile pe soft skills, s-a pierdut enorm pe people conect si din friendly atmosphere. Noua generatie de manageri nu mai beneficiaza de expunere la leadership coaching si mentoring structurat.

People back in the agenda!

Fost angajat 2019 - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: Peste 10 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Recomandat ca prima experienta

25.07.2019 - Fost angajat 2016 - Full time

Pro
Expunerea la proiecte care se pot dovedi foarte interesante, daca stii sa le cauti / ceri.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Depinde pe ce cont ajungi, unele sunt placute, altele te tranforma in sclav. Ofera training si un salariu cat de cat de ok pentru incepatori, dar nu prea ti se

24.07.2019 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Training-uri
Bonuri de masa

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Este ok pentru primul job, dar nu merita sa stai mai mult de un an.

20.07.2019 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
In general te angajează dacă la interviu arăți ca ești motivat, nu ai neapărat nevoie de experienta.

Oameni buni

18.07.2019 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Echipa, managerii, mancarea

Conectează-te cu Genpact Romania prin rețele sociale
Premii
Beneficii companie
Galerie foto
Noutăți Genpact Romania
Piața muncii este într-o continuă schimbare, fiind influențată atât de factori externi cât și de cei interni. De ...