• www.genpact.ro / https://careers.genpact.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Genpact Romania

Managerii sunt foarte slab pregatiti deloc profi

01.02.2018 - Angajat - Full time

Pro
Pachetul salarial care ajunge la 3000 ron in mana plus bonuri de masa

Contra
Nu se merita deoarece managerii sunt ft slab pregatiti sunt 3 managere pe un cont din Cluj nu au nici o treaba cu munca. Cel putin doua dintre ele in afara sa fumeze si sa bea cafea nu au nici un habar

Faceti o evaluare surpriza si vedeti nivelul. Sunt ft slab pregatite. NU SE POTE CA MANAGERUL SA VINA SA ISI INTREBE AGENTUL DACA VENDORUL A PUS COMMENT IN SAP ?!!? Imposibil asa ceva. Se taie bonusul de performanta numa pt ca asa vrea managerul. Cheersul se da pe ochii frumosi. Rusine

Angajat - Full time - Cluj-Napoca - AR Process Associate
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Genpact este un mediu de lucru prietenos, in acelasi timp si competitiv. Este ideal pentru cei care sunt deschisi la a invata lucruri noj sau a se perfectiona (

31.01.2018 - Fost angajat 2015 - Full time

Pro
Media de varsta scazuta: multi tineri. Mediu de lucru f placut. Traininguri de perfectionare.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Proiectele difera intre ele!

29.01.2018 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
As vrea sa se inteleaga de la inceput ca eu am avut norocul, dar si ghinionul de a fi angajata pe un proiect ce abea incepea. Din punctul asta de vedere a fost bine pentru ca am avut timp sa invat foarte multe! Mai ales ca cineva ce nu are prea mare experienta pe CV, aceasta este un loc bun sa incepi sa scrii ceva pe el si sa inveti.
Sunt bonusuri ce pot fi atinse. In functie de proiect se lucreaza in ture sau nu.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Perfect pentru un starter!

29.01.2018 - Fost angajat 2016 - Full time

Pro
-echipa super faina
-activitati de grup
-gaming room
-se invata rapid
-posibilitate de avansare garantata

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Am fost angajat de GP de pe bancile facultatii. Cei de aici au avut incredere in mine si mi-au dat sansa sa imi incep o cariera. An de an am avut sanse de a pro

27.01.2018 - Angajat - Full time

Pro
Liderii companiei sunt foarte deschisi
Am expunere la diverse teme de discutie
Mediu de biz din care poti invata enorm
Posibilitatea promovarii in diverse zone de interes.

Locuri de muncă
Secretariatul General al ...
Secretariatul General al ...
Premii