GFK Romania

Alte Servicii

3.6
  • Site: www.gfk-ro.com

Evaluari companie GFK Romania

A fost o experienta placuta, intr o companie multinatinala, cu un colectiv tanar si dornic de afirmare.

08.02.2018 - Fost angajat Part time Util (11)

Pro
Am fost indrumat de catre persoane experimentate si astfel m au ajutat sa avansez pe plan profesional si sa raspund noilor provocari cu brio.

Contra
Deocamdata, nu am observat aspecte negative in acesta firma.

Part time - Iasi
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Angajatori amabili, respectuosi, o incapere mare si ingrijita. Imi place foarte mult.

05.02.2018 - Fost angajat Part time Util (15)

Pro
Amabilitate si respect din partea angajatorilor, ordine,disciplina, mediu placut.

Ok pentru studenti/debutanti in campul muncii

27.01.2018 - Fost angajat Full time Util (4)

Pro
Flexibilitate
Conditii optime de lucru

A fost o experienta per total mediocra. Ti se promit multe lucruri care nu se adeveresc. Desi nu lucrezi cu oameni ci cu informatii, nu ti se acorda sansa sa ai ritmul tau ci trebui sa te supui lor ca un caine. Desi ai putea sa-ti faci target-ul in stilul tau, trebuie sa urmezi reguli stricte la minut in legatura cu pauzele. PC-ul e restrictionat la maxim sa nu cumva sa poti folosi youtube sau orice ar putea sa-ti imbunatateasca flow-ul. Mi-au placut cresterile salariale direct proportionale cu efortul depus de tine pana la un anumit punct. Dupa ce conducerea a vazut ca oamenii isi dau interesul pentru a avansa, au schimb regulamentul, fiind unul bazat pe bug-uri si erori ale sistemului astfel incat sa nu poti primi bonusuri/ cresteri salariale. Desi ca prim job e decent si te introduce intr-o lume a marketing-ului, inveti repede cum merge o multi-nationala si care sunt minusurile si plusurile. Nu recomand mai mult de 1-2 ani.

19.01.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Companie multi-nationala
Limbi straine

O experienta de inceput buna

03.01.2018 - Fost angajat Full time Util (15)

Pro
Colegi tineri si sociabili
Program flexibil

Trigo Industry Services
Locuri de munca Train2Perform
Train2Perform
Manager
Posibilitatile de dezvoltare; mediul de lucru; facilitatile oferie; pachetul salarial; locatia.
QA Automation
Mediu de lucru flexibil Masa asigurataColegii ok
Tehnician electronist
traininguri diverse, mediu de lucru placut, priragm flexibil
Agent vanzari prin ...
675 lei