Green Tree Marketing

Green Tree Marketing

• Site: www.gtmarketing.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Green Tree Marketing

Run run ruuun!

22.11.2019 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
- o parte dintre colegi foarte ok
- locatie aproape de metrou

Contra
Nu stiu ce as putea sa mai adaug, avand in vedere ca a spus cineva mai jos tot ce trebuie sa stiti despre aceasta pseudocompanie.
Faceti-va un serviciu si fugiti cat mai departe de locul asta, oricat de mult ar incerca sa va duca cu zaharelul.

- proceduri la pamant, favoritisme ieftine, oameni dati afara pentru ca "nu mai au bani/ nevoie sa ii tina" pt ca dupa cateva luni sa ii cheme inapoi, promisiuni salariale care nu se tin si muuulte altele.
- era sa uit programul hr-ului care ar trebui sa fie disponibil la ORICE ORA pt angajati si sa isi faca simtita prezenta ca momentan se ocupa doar de barfit colegii si de amenintari cu datul afara pt intarzieri de 5 min..

Un salariu bun nu e o scuza pentru denigrarea si umilirea propriilor angajati. Aveti politica de retentie ZERO (0), va pleaca oameni foarte buni pentru ca aveti impresia ca nimeni nu e de neinlocuit. Guess what? Cu atitudinea asta, oricate "party-uri" si team buildings veti organiza, nu va va respecta nimeni daca nu oferiti acelasi lucru in schimb. Angajatii nu sunt sclavii vostri!!!

Fost angajat 2019 - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

O companie cu angajati valorosi, dar cu management la pamant...

25.10.2019 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
- Colegii, colegii, colegii! Oameni foarte bine pregatiti, extrem de deschisi, te ajuta in orice situatie;
- amplasarea centrala, aproape de Piata Romana;
- birouri moderne.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Multa munca bazata pe mana de lucru ieftina.

22.07.2019 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Colegii, birourile, amplasarea centrala..

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Un loc de munca foarte placut

08.05.2019 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Sefi de treaba, colegi ok, salarii ok pt nivelul entry level.

Locuri de muncă
Procter & Gamble