Greentek Lighting SRL

Balanta serviciu/viata pers
Management
Cultura si valori

Munca multa, bani putini

29.07.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Lipsa locurilor de munca pe piata, impinge oamenii sa lucreze dupa bunul plac al firmei.

Contra
Lucrez de mai mult de un an de zile, timp in care salariul nu a crescut cu nici macar un leu.
Timp in care sefii isi schimba birourile foarte des, angajarile pe departamentele superioare cresc.

In departamentul de productie mediul de lucru nu este adecvat, se lucreaza la 30 de grade, cu zgomote si curent. In birouri, desigur se traieste bine cu aer conditionat sub 25 de grade.

Se lucreaza cu produse foarte scumpe, majoritatea la export, iar pentru angajati nici macar nu s-a auzit sa beneficieze cineva de un cadou sau macar salarii decente.

Aprovizionarea lasa de dorit.

Marirea salariilor pentru angajatii din productie, cei care sustin profitul firmei, de fapt.
Oferirea de discounturi pentru produsele realizate in cadrul fabricii, cat si bonsari pentru performanta, prime de concediu.

Lucrari mai indeaproape la aprovizionarea continua a fabricii si nu obligati oamenii sa stea peste program daca nu sunteti capabili sa gestionati timpul dupa cum scrie in contract.
Samabata si duminaca sunt zile libere, nu de munca - nimeni nu este obligat sa vina la job.
Sa nu se creeze tabel de semnat pentru munca si sambata.

Creati o uniforma profesionista, benefica pentru publicitatea firmei in toate mediile.

Creati un mediu mai placut, pana la urma in asta consta functionarea proprie a firmei.

Alte informatii valabile la data completarii acestei evaluari
Fost angajat Full time pe functia de Muncitor calificat in Iasi anul 2016
Perioada de munca este de 1 - 2 ani.

Locuri de munca Fast Support SRL Customer Support and Compliance with English
FAST Support
Last update: 12.06.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Cloud Support with German in Bucharest! Experience required! RS
Last update: 18.08.2017
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
NOC Technician
IT Support
Network engineer
Asistent manager
Hardware Specialist
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...