Grup Sapte

Grup Sapte

• Site: www.grupsapte.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Grup Sapte

Nu merita angajarea la aceasta firma.

25.09.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Posibil retributia...rezonabila pt efortul depus 2000ron

Contra
Mentionez ca ce scriu mai jos sunt observatii ce pot duce la imbunatatirea relatiilor contractuale.
Nu este o firma de merchendaising...Este o firma subcontractoare de forta de munca pentru terte magazine.
Angajatul firmei Grup 7 face contract intre angajat si angajator dupa care veti fi pasat catre alta firma. Din acel moment deveniti angajatul celei de a 2 a firme.
Diferenta intre ce va spune primul angajator si dorintele efective ale celui de al doile a sunt mari.
Primul angajator spune ca vi se va aduce marfa in magazin (cu transpaletul) sarcina dv ramanand sa alimentati rafturile. Sa va asigurati de parmanenta marfii la raft.
Supermarket ul va sune ca nu au nici o obligatie sa aduca marfa in magazin (cu transpaletul), tertipul fiind facut chiar in prima zi cand sunt complectate acte prin care deveniti angajatul supermarket ului.
Primul angajator va va spune niste ore de program, dar va trebuii sa respectati orele Supermarket ului celui de al doilea angajator.
Prima firma va va spune program Luni-Vineri 9-17...Supermarket ul va va informa sa respectati programul sau Luni-Duminica 7.30-15.30...
Mentionez ca am plecat exact in prima zi in care am vazut clar situatia. Nu am adus atingeri de imagine firmei, neapucand sa interactionez, nu am creeat prejudicii materiale firmei.

Explicarea detaliata si corecta angajatului a ceea ce trebuie sa faca, faptul ca va devenii angajatul altei firme, si a obligatiior ce le pretinde noua firma.

Fost angajat 2020 - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Foarte multumit! Un mediu de lucru cu oameni foarte competenti din punct de vedere profesional.

23.07.2020 - Angajat - Full time

Pro
mediu de lucru placut
colegi f misto

Experienta nesatisfăcătoare

10.06.2020 - Angajat - Full time

Pro
Sincer nu merita sa lucrezi la această companie,cine lucrează sau cine va lucra va fi foarte nemulțumit de conditiile de lucru

Pretenții pe bani puțini

09.04.2020 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Partea de colegi de la Cluj, foarte de treaba si poti discuta cu ei

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

recomand cu incredere

29.03.2020 - Angajat - Full time

Pro
seriozitate, corecti