Guara Trend SRL

Guara Trend SRL

• Site: www.guara.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Guara Trend SRL

Experienta foarte frumoasa la magazinul din Cluj.

31.05.2020 - Fost angajat 2018

Pro
Haine finute, deosebite. Daca vrei si esti "furnicuta" gasesti multe lucruri de facut in magazin chiar daca nu sunt clienti. Ai libertate in ceea ce priveste tinuta purtata(cat timp este decenta, nu confunzi magazinul cu unul de article sportive,te face sa pari o persoana placuta si abordabila in acest context), nu iti este nimic impus din acest punct de vedere. Este bine sa "iti iei notite" si sa indraznesti sa intrebi cat mai multe lucruri legate de hainele de acolo pe cei cu mai multa experienta si esti apreciata pentru asta .

Contra
Putina discrepanta in modul in care se lucreaza. Unele fete nu isi iau pauza si stau acele ore atatea cate sunt si se straduiesc sa scoata ce este mai bun din ele fata de alte fete care "obosesc" un picut cam usor. Insa fetele angajate aici sunt dragute si destepte.

Unii angajatori deviaza de la context. Ar trebui fiecare angajat ajutat si valorificat cat mai mult.

Fost angajat 2018 - Cluj-Napoca
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Am fost mulțumită de colegele mele însă destul de nemulțumită de felul angajatorului de a trata angajații .

01.04.2020 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Salariul cat de cat in regula,colegi de treabă.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție