Hello Holidays SRL

Evaluari companie Hello Holidays SRL

Mentalitate de butic cu mediu ostil!

23.09.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Locatie centrala!

Contra
Mediul nu este unul placut, oamenii sunt tot timpul stresati, pretentiile sunt ridicate mai ales pentru cei noi veniti. Cand m-am angajat nu era nimeni sa imi arate ce sa fac cum sa fac etc. Pur si simplu mi-au spus sa merg sa ma uit la colegul cum face si sa fac si eu la fel. Nu poti cere ajutor nimanui ca imediat se rastesc la tine ca ei au treaba, de parca este vina mea ca eu sunt nou si trebuie sa invat.
Intr-o zi am avut nevoie sa ajung sa imi rezolv niste probleme si am plecat in pauza de masa (o ora) si am intarziat 40 de minute peste, dar am stat o ora peste program. A doua zi am cerut sa plec cu 30 de minute mai devreme in ideea ca renunt la pauza de masa, ce credeti!? Nu se poate, problemele personale se rezolva in afara programului. A doua zi am intrebat daca sambata care urmeaza sa o stau la munca, desi nu este prevazuta in contract, se plateste sau pot sa imi recuperez orele, normal ca nici nu se plateste nici liber nu iti da. Cam asta reprezinta compania Hello Holidays dragii mei! Va doresc mult succes, pastile de stres si aaa! Era sa uit, e unu pe acolo care tot injura pe toata lumea si numai in liniste nu poti lucra.

Nu am sfaturi, sunt destul de maturi!

Full time - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Ungureanu LemnCom SRL