Hervis Sports & Fashion (Hervis Sports Romania)

• Tel: 021.204.9515
    Site: www.hervis-sports.ro

Evaluari companie Hervis Sports & Fashion (Hervis Sports Romania)

De departea cea mai slaba companie in care am lucrat pana in acest moment al carierei mele

22.08.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
-domeniul in care activeaza este singurul lucru placut;
-colectivul la nivel de magazin de multe ori este format din oameni mult prea dedicati fata de cat ofera aceasta companie - in fiecare magazin poti numara pe o mana angajatii care au mai mult de un an de zile vechime.

Contra
-compania ofera cele mai mici salarii din retail pe acest segment;
-respectul pentru oameni este foarte scazut;
-se lucreaza intr-un haos continuu;
-angajatii primesc foarte multe promisiuni pe care compania apoi nu le mai respecta;
-se iau decizii lipsite de orice rationament din partea asa zisului "top management";
-sistemul IT si case de marcat este foarte vechi - are undeva la peste 20 de ani.

Cred ca doar in momentul in care o sa ramaneti fara directori de magazin/angajati poate o sa vedeti pe ce bula ati construit aceasta companie. La multe anunturi de job-uri existau maxim 10 aplicanti - asta spune mult despre perceptia acestei companii in piata.

Full time - Director Sucursala - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Asistent vanzari

16.07.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
- pachet salarial ok ( salariufix + bonuri de masa + bonusuri in vanzari)
- colectiv tanar si super de treaba
- program de lucru relativ ok ( doua ture ), deoarece este in incita mall-ului, care este deschis in intervalul orar 10:00-22:00.

Salariul mic, minimul pe economie + tichete.

27.06.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Program fleximbil si atat

Condecere foarte ok, colegii pusi cam profitori dar totusi de treaba, echipa tanara.

12.02.2018 - Fost angajat Full time Util (13)

Pro
Conducere super de treaba
Echipa tanara

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Pepco Romania

Full time

Alesd, Baia Mare, Baia Sprie, ...

Locuri de munca Pepco Romania

Full time

Bucuresti

Mediul de lucru nu este unul tocmai placut, sefii sunt doar sefi si nu lideri iar salariul categoric nemotivant.

08.12.2017 - Fost angajat Full time Util (12)

Pro
Nu sunt foarte multe lucruri de invatat iar informatiile de specialitate pe care ar trebui sa le detina un angajat sunt minime. Se ofera trening virtual.

Consilier vanzari
Colectiv plăcut, bonuri de masă, salariu plătit la timp, reduceri pentru angajați
La inceput, task-urile par interesante
Asistent manager
- ți se oferă o sesiune de training corect- ți se apreciază realizările- se ține cont că ...
Concurs
Business analyst