Hogarth

• Hogarth

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Hogarth

O optiune daca esti student si vrei sa te plictisesti la birou si nu acasa

25.02.2019 - Fost angajat 2018

Pro
Departamentul Testare nu e unul stresant, sunt zile in care nu ai absolut nimic de facut.

Contra
Desi la interviu pare ca ai nevoie de cunostinte temeinice de HTML, CSS, Javascript, in realitate e un job de copy-paste, testare doar manuala care nu iti dezvolta nici o aptitudine reala. Aparatul de cafea gratuit e cea mai insalubra chestie pe care mi-a fost dat sa o vad. Asta cand functioneaza, evident. O sa trec mancarea de la cantina la "contra" pentru ca este vorba despre un sigur fel de manacare si din pacate se repeta, as fi preferat banii pe bonuri de masa. Stiu ce ganditi "parca acasa mancai nu stiu cate feluri cand iti facea mama". Asa am gandit si eu la inceput. Va asigur ca dupa 3 luni insa imi veti da dreptate.

Fost angajat 2018 - Bucuresti
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

A good stepping stone

08.11.2018 - Angajat - Full time

Pro
- Very flexibile worktime: you can choose to work from 8 to 17 or from 11 to 20, either at the office or remote
- Salaries are fine
- Diversity in projects: from digital campaigns to app development, from print to broadcast. All kind of brands and clients.
- Half of the clients are international-based.
- The possibility of changing the hubs for a limited time (3-6-12 months)
- Medical insurance
- Free access to LinkedIn Learning
- Great, friendly people

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Colegi de treaba , un mediu de lucru relaxat.

07.09.2018 - Angajat - Full time

Pro
-Mediul de lucru placut
-Locatie centrala
-Oportunitatea de a lucra pe proiecte diverse
-Salariu decent
-Asigurare medicala
-Prima de sarbatori
-Masa oferita gratuit
-Cafea
-perioade cu foarte putine proiecte

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție