IBM Romania

• Site: www.ibm.com/ro

Evaluari companie IBM Romania

E un loc de munca de unde am plecat si m-am reintors, foarte ok pentru echilibru viata personala-profesionala

15.10.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
work from home
negocieri salariale anuale
mediu de lucru flexibil

Contra
prea putine oportunitati de training in CIC

Full time - Arhitect - Bucuresti

Compania pare ok dar atmosfera este determinata de atitudinea sefului direct, care poate fi exagerat

14.10.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Exista posibilitatea de a te muta de pe un proiect pe altul la interval de 1.5 ani si sunt sanse sa progresezi profesional, dar nu e obligatoriu,..
1 zi pe sapt se poate lucra de acasa

In mare parte depinde de proiect. Unele sunt foarte ok, altele nu sunt prea placute

14.10.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Work-life balance ok
Program flexibil
Posibilitate work from home
Salarii bune

Daca nu vrei un mediu stresant de lucru, nu face alegerea asta. Prostul face legea aici si doar el are dreptate. Daca ai un nivel tehnic, fii sigur ca il vei pierde - deciziile pe proiect le ia tipul de mai sus. Program fulltime flexibil pentru smecheri (12 - 4 P.M), iar pt majoritatea nu. (daca vii aici, o sa vezi la ce ma refer prin smecheri). Drama + scandal + urlete, la birou si in salile de meeting. Daca proiectul tau vine din China, va trebui sa inveti chineza.

11.10.2019 - Fost angajat Full time Util (1)

Pro
Lucrezi cu repetentii clasei, managementul ii promoveaza si ii incurajeaza. Daca ai familie cu copii si alegi mediul acesta de lucru inseamna ca sunt copiii prea cuminti si ai nevoie de o doza de drama in viata ta. Stati linistiti unde sunteti, e mai bine decat aici oricum.

Oferte care ti s-ar potrivi

Total multumit!

10.10.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Sanse de promovare