IBM Romania

• Site: www.ibm.com/ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie IBM Romania

O rampa de lansare.

17.10.2019 - Angajat - Full time

Pro
E un loc bun in care sa iti incepi cariera. Ai proiecte cu companii mari, poti calatori cu munca, si cu putin noroc gasesti si colegi de la care sa inveti. Programul este super lejer. Poti veni la 10:30 si la 5 sa iesi pe usa. Daca esti nitel descurcaret poti "lucra" lejer in fiecare vineri de acasa.

Contra
Birocratie tipic romaneasca, management tipic romanesc. Trebuie sa dai totul pentru companie insa compania nu investeste in tine. Lasa oamenii buni sa plece si merg pe ideea ca mai bine iau 2 juniori decat sa tin un senior. Nu au bugete pentru nimic, iti dau un laptop, dar mouse-ul ti-l cumperi tu.

N-am ce sfaturi sa las pentru conducere pentru ca ii cunosc foarte bine. Problema lor este sa isi atinga target-ul nu sa isi creasca sau mentoreze oamenii. Singura mea curiozitate e daca Hari stie ce se intampla sub el.

Angajat - Full time - Bucuresti - Consultant senior
Perioada de muncă: 3-4 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Loc caldut daca iti vezi de treaba. Management nepregatit si biased

16.10.2019 - Angajat - Full time

Pro
- Program flexibil
- Colectiv ok
- Cursuri free (interne)
- Arata bine pe CV

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

E un loc de munca de unde am plecat si m-am reintors, foarte ok pentru echilibru viata personala-profesionala

15.10.2019 - Angajat - Full time

Pro
work from home
negocieri salariale anuale
mediu de lucru flexibil

Oportunitati de crestere profesionala

14.10.2019 - Angajat - Full time

Pro
stabilitate, corporate, beneficii decente

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Softbinator Technologies
Angajator transparent

Full time

Bucuresti, Constanta,

Softbinator Technologies
Angajator transparent

Full time

Bucuresti, Constanta,

Compania pare ok dar atmosfera este determinata de atitudinea sefului direct, care poate fi exagerat

14.10.2019 - Angajat - Full time

Pro
Exista posibilitatea de a te muta de pe un proiect pe altul la interval de 1.5 ani si sunt sanse sa progresezi profesional, dar nu e obligatoriu,..
1 zi pe sapt se poate lucra de acasa

Locuri de muncă