IFM Efector

• www.ifm.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie IFM Efector

Un loc de munca sigur

23.07.2020 - Angajat - Full time

Pro
- Atmosfera calda si primitoare
- Compania trateaza angajatii corect, fara a se face diferente
- Transparenta in transmiterea informatiilor
- Incredere acordata angajatilor
- Se sustine relatia dintre familia angajatilor si companie
- Compania iti ofera sansa, ba chiar te sustine in a-ti exprima ideile liber, indiferent de natura lor
- Posturile disponibile sunt afisate mai intai intern, astfel fiecare angajat are posibilitatea de a aplica
- Compania ofera o multitudine de beneficii

Contra
Momentan nu am gasit aspecte contra. Situatiile mai putin placute sunt remediate rapid. Imbunatatirea este continua

Ramaneti la fel de transparenti

Angajat - Full time - Sibiu
Perioada de muncă: 3-4 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Mediu excelent atat pentru dezvoltare profesionala cat si

23.07.2020 - Angajat - Full time

Pro
Companie germana, de familie, de dimensiuni medii, orientata puternic catre oameni.
Posibilitati de dezvoltare (compania este intr-o crestere sanatoasa; cresterea este mai inceata, dar stabila).
Daca esti genul " antreprenor", proactiv si asumat, e locul potrivit sa ai satisfactii profesionale excelente (esti ca intr-un start-up).
Daca vrei sa te "ascunzi" dupa/printre altii, nu prea reusesti; echipa e mica si "inevitabil" trebuie sa contribui vizibil.
Se simte ca se promoveaza colaborarea (nu competitia) iar managementul este foarte deschis catre comunicare, tanar, educat, open-minded, cu valori autentice sanatoase (respect evident).
Pun accent pe starea de bine a oamenilor, ceea ce conteaza foarte mult (work-environment, evenimente pt angajati work&fun, beneficii super ok).
Recomand! E un mediu placut, armonios, colaborativ, in care poti avea satisfactii si creste profesional.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oameni frumosi si plini de entuziasm!

23.07.2020 - Angajat - Part time

Pro
Corectiutudinea, prietenia, vibe-ul pozitiv, activitatile relaxante, fara nici un fel de presiune, familia ifm.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O companie sigura si un mediu de lucru placut

23.07.2020 - Angajat - Full time

Pro
Atmosfera prietenoasa
Posibilitatea de dezvoltare profesionala
Managementul orientat pe angajati
Beneficiile
Siguranta

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

O companie sigură

15.07.2020 - Angajat - Full time

Pro
-Salariu atractiv
-Echipă tânără și dedicată
-Angajații sunt tratați cu respect
-Compania produce piese pentru diferite industrii, așadar întotdeauna va exista siguranță - în cazul în care una din industrii vor fi afectate de diverse motive, o alta va merge mai departe