• Site: www.inditex.com

Evaluari companie Inditex Romania (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Uterqüe)

Job potrivit unei persoane fara studii superioare

05.09.2019 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Compania iti acorda un card de reducere de 20% pe care-l poti folosi cand achizitionezi produse de la magazinele lor. Se platesc orele de overtime, weekend iar transportul pe tura de dupa-amiaza poate fii decontat.

Contra
Este multa munca, clienti nesuferiti, salariul nu este satisfacator pe masura muncii, uneori managerul pare sa cheme aceeasi oameni la receptia marfei (care se face lunea si vinerea la ora 7 dimineata), turele sunt de zi sau dupa-amiaza dar nu stii cum te pun, iar zile libere sunt doua care rareori pica in weekend sau consecutive.

Full time - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Foarte dinamic si multa interactiune sociala

03.09.2019 - Fost angajat Part time Util (0)

Pro
Salariu
Mediu de lucru

O companie la care te poți angaja foarte repede atunci când ai nevoie de un job mai ales pe perioada studenție.

03.09.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Interviul a durat in jur de 3 ore,a fost interactiv și la final am semnat contractul de angajare.
Ai posibilitatea de alegere intre job part tine sau full time și uneori sa alegi locația în funcție de nevoile tale-distanta fata de locuință etc
Înveți să lucrezi cu diferite tipuri de clienți/oameni și îți poți îmbunătăți abilitatile de comunicare/negociere.

Ok pentru începători

26.08.2019 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Angajatorul și restul șefilor ierarhici sunt foarte ok, amabili și te ajută când le ceri

Oferte care ti s-ar potrivi

Experiență de lucru Zara

25.08.2019 - Angajat Util (0)

Pro
Colegi tineri
Program flexibil