Institutul Geologic al Romaniei

Institutul Geologic al Romaniei

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Institutul Geologic al Romaniei

A ramas doar numele...

03.01.2022 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Strict colegii de birou. 2 oameni extraordinari!
Uimitor pentru o institutie a statului, examenul pentru post a fost pe bune.
Timp sa faci ce vrei.

Contra
Desi examenul pe post a fost pe bune, dupa o perioada au grija sa se "lege" de tine pentru ca nu esti pila nimanui. Culmea, stau si te urmaresc la program cand niciunul de acolo nu respecta programul de 8 ore. Asta pt ca nu esti "al cuiva". Daca lingusesti pe "ăi batrani" iti e bine.
Profesional nu ai cum sa avansezi in aceasta institutie. Nu ai nici ce sa inveti si nici de la cine.
Salariile sunt f mici si nu se dau la timp.Daca mai fac unii scandal poate mai dau un 25% avans acolo ca sa nu moara lumea de tot de foame...
Managementul de bataie de joc.Vorbesc cu tine ca la piata, ba mai mult barfesc la nivel inalt si incearca sa iti afle lucruri din viata personala cu care iti scot ochii...jalnic.

Managementul sa invete sa vorbeasca civilizat, proportional cu functia, vechimea si nivelul studiilor...pana la urma ai niste pretentii de la persoane care de cred dr.
Sa ajute tinerii ACS sa avanseze cumva. Sa ii invete ceva pe cei care vor, sa ii invete ce presupune un proiect de cercetare, sa ii implice activ in lucrari, sa fie mentori pt cei tineri.

Fost angajat 2018 - Full time - Bucuresti - ACS
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Lipsa de organizare, lipsa de profesionalism, salarii extrem de mici in comparatie cu efortul depus de studenti in facultate.

01.09.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Cu parere de rau va informez ca nu exista aspecte pozitive ale acestei companii in care linguseala este principala "moneda de schimb" pentru a nu avea probleme cu personalul

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O experienta foarte neplacuta din cauza managementului bazat pe nepotisme

07.08.2020 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Relatia cu echipa de lucru a fost una foarte buna.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O instituție de tradiție, însă rămasă la nivelul de pe vremea creării tradiției.

27.02.2020 - Angajat - Full time

Pro
Traditie de peste 100 de ani, cea mai mare baza de date geologice la nivelul Romaniei si custode al Litotecii nationale. Existenta unui microscop electronic cu baleiaj modern.

Locuri de muncă
KFC Romania