Interbrands Marketing & Distribution

• Site: www.interbrands.ro

Evaluari companie Interbrands Marketing & Distribution

Cea mai buna companie unde am lucrat in trecut!

07.06.2018 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
-Instrumente de lucru performante (masina de serviciu,palm,etc.) fata de competitie
-Salariu mereu in timp fara intarzieri
-Bonus anual
-Scoala de vanzari
-Experienta dobandita poate fii de folos in viitor, este o foarte buna treapta pentru cariera.

Contra
-Modificarea sistemului de bonus aproape lunar
-Prea multe initiative/concursuri in acelasi timp. De cele mai multe ori banii castigati se duc la anumite team buildinguri si nu la agenti.
-Targetele lunare in unele zone sunt impartite dupa bunul plac al superiorului (Asm).
Toate aceste lucruri contra sunt prezente in firma de la inceputul 2017, inainte era altceva.

-Sa fie pe teren mai mult timp si nu la birou, ca sa vada ce se intampla pe piata!
-Sa fie mai reticienti la feedback!

Full time - PSR - Confidential

O companie care iti ofera tot ce ai nevoie pentru a te dezvolta atat profesional, cat si personal (daca stii sa extragi din invataturi).

12.04.2018 - Fost angajat Full time Util (12)

Pro
Ai toate resursele necesare sa devii, de la zi la zi, cea mai buna versiune a ta.

O companie in care te poti dezvolta, apreciata si recunoscuta la nivelul intregii piete de comert din Romania.

01.04.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
- Interbrands este o companie unde poti invata foarte multe lucruri, te confrunti cu diverse situatii si tipuri de clienti care te fac sa gandesti si sa gasesti solutii;
- Poate fi: pentru unii poate fi un prim job, o rampa de lansare, pentru altii un job pe termen pe termen scurt-mediu (1-3 ani), iar pentru altii un job pe termen indelungat (5+ ani) - indiferent in care din variante te-ai incadra acest lucru se va cunoaste oriunde vei merge mai departe;
- Normele si procedurile sunt bine puse la punct, stii ce ai de facut, ce poti face si ce nu;
- Dotari moderne (masini Toyota in mare parte - in stare foarte buna, Fiat - in stare acceptabila), palm, imprimanta pentru chitante, Ipad;
- Colectivul este unul placut;
- Mediu de lucru in care gasesti suport, ajutor, sfaturi la nevoie;
- Zilele libere legal se acorda in totalitate

O companie foarte buna

28.01.2018 - Angajat Full time Util (8)

Pro
In aceasta companie merita sa lucrezi din toate punctele de vedere

Este un job unde poti sa avansezi

24.01.2018 Util (7)

Pro
Este o companie sigura

Locuri de munca Yves Rocher Romania
Locuri de munca Cora Romania
Cora Romania
Locuri de munca Cora Romania
Cora Romania
Colectiv tanar, este un loc de munca in regula, pentru inceput.
Senior Software Engineer
Timp suficient pe bench pentru studiu, cursuri pregatire
Series Support Engineer
-echipa tanara si dinamica, deschisa la nou-proiecte faine-oamenii sunt ajutatori
Area Sales Manager
PR Specialist