IRES (Institutul Roman pentru Evaluare si Strategie)

Alte Servicii

• Profil companie inactiv
  • www.ires.com.ro

Evaluari companie IRES (Institutul Roman pentru Evaluare si Strategie)

Lucrez deja de cateva luni. Sunt multumita cu munca pe care o desfasor. Beneficiezi de training pentru fiecare proiect derulat pentru a nu avea probleme in aplicarea chestionarelor. Lucrezi cu oameni frumosi si stresul la munca nu reprezita deloc o problema.

15.11.2017 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Te ajuta sa te dezvolti personal si sa-ti dezvolti abilitatile de comunicare si de controlare a conversatiei, lucrezi cu oameni tineri si plini de viata, inveti lucruri noi, afli parerile oamenilor in legatura cu diverse subiecte si exista bonusuri pentru a fi motivat si din punct de vedere financiar sa muncesti si sa-ti faci treaba cat mai bine.

Contra
Ar trebui sa nu existe chestionare a caror aplicare sa dureze mai mult de zece minute.

Sa incerce sa pastreze mereu seriozitatea, integritatea si numele firmei pentru care este cunoscut si acum in toata tara.

Full time - Operator interviuri telefonice - Cluj-Napoca
Perioada de munca este de mai putin de un an.

IRES este o companie cu un manager bun, relatia angajat-supervizor buna, dar salariile si beneficiile lasa de dorit.

28.10.2017 - Angajat Part time Util (9)

Pro
Cel care iti ia interviul iti este si supervizor
Interviu serios (durata : 1 ora)
Relatie buna angajat-supervizor

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

Locuri de munca RIAN&Partners CONTROLLER
RIAN&Partners
Pitesti
Locuri de munca RIAN&Partners MAINTENANCE COORDINATOR
RIAN&Partners
Pitesti
Locuri de munca Automatic Data Processing - ADP Romania Client Service Consultant - HR Solutions with DUTCH
Automatic Data Processing - ...
BUCURESTI, Ilfov
Locuri de munca G2 Travel Hotel Administration Executive
G2 Travel
Locuri de munca DK Global Recruitment Junior accounting roles with German/Italian/French  e
Salar bunO multime Beneficii (medicale , sportive, etc.)Home officeProfesionalism si seriozitate ...
Tehnician
Experienta pe care am avut-o in Hilti este una minunata, sunt corecti, in ceea ce priveste ...
Accountant
Manageri echilibrati si competenti.Nivel de stres destul de scazutEchilibru munca viata personala
Software Tester
Specialist resurse umane